Járat | Útvonal | Gyakoriság | Megjegyzések |
1 | Lyon-Perrache/Part-Dieu ... Bourgoin-Jallieu ... Saint-André-le-Gaz ... Voiron - Grenoble | | |
2 | Genève-Cornavin ... Bellegarde ... Aix-les-Bains-Le Revard ... Chambéry-Challes-les-Eaux ... Grenoble ... Valence fővonal Annecy ... Aix-les-Bains-Le Revard | | |
3 | Lyon-Part-Dieu ... Ambérieu ... Bellegarde ... Annemasse ... La Roche-sur-Foron ... Saint-Gervais-les-Bains-Le Fayet fővonal Bellegarde - Genève-Cornavin fővonal Annemasse ... Évian-les-Bains | | |
4 | Lyon-Part-Dieu - Ambérieu - Aix-les-Bains-Le Revard - Rumilly - Annecy | | |
5 | Lyon-Part-Dieu ... Vienne ... Valence ... Montélimar ... Avignon (lásd TER Provence-Alpes-Côte-d'Azur line 10 for connection Lyon - Avignon - Marseille) | | |
10 | Le Puy-en-Velay ... Bas-Monistrol ... Firminy ... Saint-Étienne ... Givors ... Lyon-Perrache | | |
11 | Clermont-Ferrand ... Thiers ... Noirétable ... Montbrison ... Saint-Étienne | | |
12 | Roanne ... Feurs ... Saint-Étienne | | |
20 | Nevers ... Moulins-sur-Allier ... Paray-le-Monial ... Lozanne ... Lyon-Perrache (lásd TER Bourgogne line 7 for details) fővonal Lozanne ... Tassin ... Lyon-Saint-Paul | | |
21 | Brignais ... Tassin ... Lyon-Saint-Paul | | |
22 | Sain-Bel - L'Arbresle ... Tassin ... Lyon-Saint-Paul | | |
23 | Lyon-Perrache ... Givors-Ville | | |
24 | Clermont-Ferrand - Riom-Châtel-Guyon - Vichy - Roanne - Tarare - Lyon-Part-Dieu - Lyon-Perrache | | |
26 | Mâcon-Ville ... Villefranche-sur-Saône ... Saint-Germain-au-Mont-d’Or ... Lyon-Perrache/Part-Dieu | | |
30 | Mâcon-Ville ... Bourg-en-Bresse ... Ambérieu | | |
31 | Bourg-en-Bresse ... Brion-Montréal-la-Cluse ... Oyonnax ... Saint-Claude | | |
32 | Bourg-en-Bresse ... Villars-les-Dombes ... Lyon-Part-Dieu - Lyon-Perrache | | |
34 | Bellegarde ... Genève-Cornavin | | |
35 | Lyon-Perrache - Lyon-Part-Dieu ... Ambérieu ... Aix-les-Bains-Le Revard ... Chambéry-Challes-les-Eaux | | |
40 | Bellegarde ... Annemasse ... La Roche-sur-Foron ... Évian-les-Bains fővonal Genève-Eaux-Vives ... Annemasse | | |
41 | Genève-Eaux-Vives ... Annemasse ... La Roche-sur-Foron ... Annecy | | |
42 | Genève-Eaux-Vives ... Annemasse ... La Roche-sur-Foron ... Saint-Gervais-les-Bains-Le Fayet | | |
43 | Annecy ... La Roche-sur-Foron ... Saint-Gervais-les-Bains-Le Fayet | | |
50 | Annecy ... Aix-les-Bains-Le Revard ... Chambéry-Challes-les-Eaux | | |
51 | Genève-Cornavin - Bellegarde ... Aix-les-Bains-Le Revard ... Chambéry-Challes-les-Eaux | | |
52 | Chambéry-Challes-les-Eaux - Montmélian - Saint-Pierre-d’Albigny - Grésy-sur-Isère† - Frontenex† - Albertville - Notre-Dame-de-Briançon - Moûtiers-Salins-Brides-les-Bains - Aime-La Plagne - Landry - Bourg-Saint-Maurice | | |
53 | Chambéry-Challes-les-Eaux ... Saint-Pierre-d’Albigny ... Saint-Jean-de-Maurienne ... Modane | | |
54 | Lyon-Perrache/Part-Dieu ... Bourgoin-Jallieu ... Saint-André-le-Gaz ... Chambéry-Challes-les-Eaux | | |
60 | Chambéry-Challes-les-Eaux ... Grenoble | | |
61 | Grenoble-Universités-Gières ... Grenoble ... Saint-Marcellin ... Valence | | |
62 | Saint-André-le-Gaz ... Voiron ... Grenoble | | |
63 | Grenoble ... Veynes-Dévoluy ... Gap | | |
64 | Valence ... Die ... Veynes-Dévoluy ... Gap ... Briançon | | |
70 | Romans-Bourg-de-Péage - Valence TGV - Valence | | |
82 | Saint-Gervais-les-Bains-Le Fayet ... Chamonix-Mont-Blanc ... Vallorcine | | |
† Nem minden vonat áll meg az állomáson |