Beste film | Beste regisseur |
| |
Beste acteur | Beste actrice |
| |
Beste mannelijke bijrol | Beste vrouwelijke bijrol |
| |
Beste debuterend acteur | Beste debuterend actrice |
| |
Beste origineel scenario | Beste bewerkt scenario |
| - Mortadelo y Filemón contra Jimmy el Cachondo – Javier Fesser, Cristóbal Ruiz, Claro García
- A esmorga – Ignacio Vilar, Carlos Asorey
- Anochece en la India – Pablo Burgués, David Planell, Chema Rodríguez
- Rastres de sàndal – Anna Soler-Pont
|
Beste Ibero-Amerikaanse film | Beste Europese film |
| |
Beste debuterend regisseur | Beste animatiefilm |
- Carlos Marques-Marcet – 10.000 km
- Juanfer Andrés y Esteban Roel – Musarañas
- Curro Sánchez Varela – Paco de Lucía: la búsqueda
- Beatriz Sanchis – Todos están muertos
| |
Beste camerawerk | Beste montage |
| - La isla mínima – José M. G. Moyano
- El Niño – Mapa Pastor
- Paco de Lucía: la búsqueda – José M. G. Moyano, Darío García
- Relatos salvajes – Pablo Barbieri, Damián Szifron
|
Beste artdirector | Beste productiemanager |
| - El Niño – Edmon Roch, Toni Novella
|
Beste geluid | Beste speciale effecten |
- El Niño – Sergio Bürmann, Marc Orts, Oriol Tarragó
| - El Niño – Raúl Romanillos, Guillermo Orbe
- La isla mínima – Pedro Moreno, Juan Ventura
- Open Windows – Raúl Romanillos, David Heras
- Torrente 5: Operación Eurovegas – Antonio Molina, Ferrán Piquer
|
Beste kostuums | Beste grime en haarstijl |
- La isla mínima – Fernando García
- Autómata – Armaveni Stoyanova
- El Niño – Tatiana Hernández
- Por un puñado de besos – Cristina Rodríguez
| - Musarañas – José Quetglas, Pedro Rodríguez, Carmen Veinat
|
Beste filmmuziek | Beste origineel nummer |
| - El Niño – India Martínez, Riki Rivera, David Santisteban ("Niño sin miedo")
|
Beste korte film | Beste korte animatiefilm |
- Café para llevar – Patricia Font
- Loco con ballesta – Kepa Sojo
- Safari – Gerardo Herrero Pereda
- Todo un futuro juntos – Pablo Remón
- Trato preferente – Carlos Polo
| - Juan y la nube – Giovanni Maccelli
- A Lifestory – Nacho Rodríguez
- A lonely sun story – Juanma Suárez García, Enrique Fernández Guzmán
- El señor del abrigo interminable – Victoria Sahores Ripoll
- Sangre de unicornio – Alberto Vázquez
|
Beste documentaire | Beste korte documentaire |
- Paco de Lucía: la búsqueda
- Nacido en Gaza
- Edificio España
- El último adiós de Bette Davis
| - Walls (si estas paredes hablasen) – Miguel López Beraza
- El domador de peixos – Roger Gómez y Dani Resines
- El último abrazo – Sergi Pitarch Garrido
- La máquina de los rusos – Octavio Guerra Quevedo
|
Ere-Goya |
Antonio Banderas |