Etappe | Datum | KP | Starttijd | Naam | Lengte | Snelste rijder | Tijd | Gem. snelheid | Rallyleider | 1 | 8 maart | 1 | 18:20 | Baltar SS | 3,20 km | Tommi Mäkinen | 3:46,9 | 50,77 km/u | Tommi Mäkinen | 9 maart | 2 | 8:36 | Vizo 1 | 11,84 km | Harri Rovanperä | 7:57,6 | 89,25 km/u | Harri Rovanperä | 3 | 8:57 | Fafe - Lameirinha 1 | 15,16 km | Tommi Mäkinen | 10:51,8 | 83,73 km/u | 4 | 9:54 | Vieira - Cabeceiras 1 | 26,68 km | Tommi Mäkinen | 20:36,2 | 77,70 km/u | Tommi Mäkinen | 5 | 11:51 | Vizo 2 | 11,84 km | Carlos Sainz | 8:17,0 | 85,76 km/u | 6 | 12:12 | Fafe - Lameirinha 2 | 15,16 km | Neutralisatie | 7 | 13:09 | Vieira - Cabeceiras 2 | 26,68 km | Neutralisatie | 8 | 15:25 | Amarante | 18,44 km | Harri Rovanperä | 14:19,9 | 77,20 km/u | 9 | 15:55 | Mondim de Basto | 22,08 km | Carlos Sainz | 17:41,9 | 74,85 km/u | 10 | 18:30 | Lousada SS | 3,80 km | Carlos Sainz | 3:19,5 | 68,57 km/u | | 2 | 10 maart | 11 | 8:55 | Oliveira de Hospital 1 | 24,78 km | Tommi Mäkinen | 81,52 km/u | 12 | 9:58 | Arganil 1 | 14,27 km | Tommi Mäkinen | 11:13,2 | 76,31 km/u | 13 | 10:26 | Gois 1 | 19,62 km | Richard Burns | 12:26,1 | 94,67 km/u | 14 | 12:55 | Oliveira de Hospital 2 | 24,78 km | Richard Burns | 18:42,0 | 79,51 km/u | 15 | 13:58 | Arganil 2 | 14,27 km | Carlos Sainz | 11:15,0 | 76,11 km/u | 16 | 14:26 | Gois 2 | 19,62 km | Tommi Mäkinen | 12:33,0 | 93,80 km/u | 17 | 16:10 | Tabua | 14,71 km | Tommi Mäkinen | 11:13,3 | 78,65 km/u | 18 | 17:05 | Mortagua | 21,38 km | Carlos Sainz | 15:30,1 | 82,75 km/u | 19 | 17:40 | Aguieira | 23,93 km | Neutralisatie | | 3 | 11 maart | 20 | 8:30 | Ponte de Lima - Este | 23,49 km | Neutralisatie | 21 | 9:06 | Ponte de Lima - Oeste | 23,26 km | Carlos Sainz | 18:19,2 | 76,18 km/u | Carlos Sainz | 22 | 10:10 | Ponte de Lima - Sul | 11,15 km | Tommi Mäkinen | 8:52,3 | 75,41 km/u | Tommi Mäkinen | | |