Narciarstwo alpejskie na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży 2012 – superkombinacja chłopców
Złoty medal | Marco Schwarz |
---|---|
Srebrny medal | Miha Hrobat |
Brązowy medal | Sandro Simonet |
Superkombinacja chłopców została rozegrana 15 stycznia również na trasie Olympia w ośrodku narciarskim Patscherkofel. Pierwszym w historii młodzieżowym mistrzem olimpijskim został reprezentant gospodarzy Austriak Marco Schwarz, srebro wywalczył Słoweniec Miha Hrobat, a brąz powędrował do Szwajcara Sandro Simonety
Wyniki
Pozycja | Nr | Zawodnik | Kraj | Super G | Miejsce | Slalom | Miejsce | Łącznie | Strata |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11 | Marco Schwarz | Austria | 1:03,32 | 1 | 37,13 | 2 | 1:40,45 | - | |
23 | Miha Hrobat | Słowenia | 1:03,39 | 2 | 37,73 | 6 | 1:41,12 | + 0,67 | |
40 | Sandro Simonet | Szwajcaria | 1:04,33 | 9 | 37,12 | 1 | 1:41,45 | + 1,00 | |
4 | 1 | Marcus Monsen | Norwegia | 1:04,19 | 8 | 38,02 | 8 | 1:42,21 | + 1,76 |
5 | 5 | Leny Herpin | Francja | 1:05,10 | 14 | 37,15 | 3 | 1:42,25 | + 1,80 |
6 | 18 | Fredrik Bauer | Szwecja | 1:04,08 | 6 | 38,58 | 13 | 1:42,66 | +2,21 |
7 | 43 | Mathias Elmar Graf | Austria | 1:04,16 | 7 | 38,51 | 12 | 1:42,67 | +2,22 |
7 | 13 | Štefan Hadalin | Słowenia | 1:04,64 | 11 | 38,51 | 8 | 1:42,67 | +2,22 |
9 | 41 | Istok Rodeš | Chorwacja | 1:05,51 | 19 | 37,70 | 5 | 1:43,21 | +2,76 |
10 | 25 | Alex Leever | USA | 1:05,98 | 25 | 37,36 | 4 | 1:43,34 | +2,89 |
11 | 33 | Seiya Hiroshima | Japonia | 1:05,54 | 20 | 37,86 | 7 | 1:43,40 | +2,95 |
12 | 10 | Victor Schuller | Francja | 1:04,65 | 13 | 39,00 | 16 | 1:43,65 | +3,20 |
13 | 17 | Martin Štěpán | Czechy | 1:06,04 | 26 | 38,08 | 10 | 1:44,12 | +3,67 |
14 | 4 | Nikolaus Ertl | Niemcy | 1:05,64 | 21 | 38,98 | 15 | 1:44,64 | +4,17 |
15 | 6 | Kim Dong-Woo | Korea Południowa | 1:06,38 | 28 | 38,31 | 11 | 1:44,69 | +4,24 |
16 | 44 | Ramiro Fregonese | Argentyna | 1:06,72 | 33 | 38,89 | 14 | 1:45,61 | +5,16 |
17 | 47 | Manuel Hug | Liechtenstein | 1:06,52 | 29 | 39,27 | 17 | 1:45,79 | +5,34 |
18 | 45 | Lambert Quezel | Kanada | 1:05,96 | 24 | 40,23 | 21 | 1:46,19 | +5,74 |
19 | 19 | Georgi Nuszew | Bułgaria | 1:06,78 | 34 | 39,50 | 19 | 1:46,28 | +5,83 |
20 | 8 | Martin Grasic | Kanada | 1:06,88 | 36 | 39,49 | 18 | 1:46,37 | +5,92 |
21 | 31 | Sebastian Echeverria | Chile | 1:06,61 | 31 | 40,12 | 20 | 1:46,73 | +6,28 |
22 | 16 | Harry Izard-Price | Nowa Zelandia | 1:07,66 | 38 | 40,62 | 22 | 1:48,28 | +7,83 |
23 | 12 | Lucas Krahnert | Niemcy | 1:03,96 | 4 | 1:15,70 | 33 | 1:49,81 | +9,36 |
24 | 39 | Márton Kékesi | Węgry | 1:09,58 | 43 | 41,43 | 23 | 1:51,01 | +10,56 |
25 | 35 | Mihai Andrei Centiu | Rumunia | 1:08,17 | 40 | 43,89 | 27 | 1:52,06 | +11,61 |
26 | 22 | Dmytro Mycak | Ukraina | 1:08,35 | 41 | 43,83 | 26 | 1:52,18 | +11,73 |
27 | 48 | Frederik Munck Bigom | Dania | 1:08,69 | 42 | 43,59 | 25 | 1:52,28 | +11,83 |
28 | 49 | Rokas Zaveckas | Litwa | 1:10,40 | 44 | 42,08 | 24 | 1:52,48 | +12,03 |
29 | 52 | Alexandre Mohbat | Liban | 1:10,52 | 45 | 47,46 | 30 | 1:57,98 | +17,53 |
30 | 50 | Bryan Pelassy | Monako | 1:13,58 | 46 | 45,16 | 28 | 1:58,74 | +18,29 |
31 | 51 | Nima Baha | Iran | 1:16,00 | 49 | 45,93 | 29 | 2:01,93 | +21,48 |
32 | 54 | Mustafa Topaloğlu | Turcja | 1:14,99 | 48 | 47,66 | 31 | 2:02,65 | +22,20 |
33 | 53 | Sive Speelman | RPA | 1:18,22 | 50 | 58,10 | 32 | 2:16,32 | +35,87 |
2 | Roman Murin | Słowacja | 1:05,37 | 16 | DNF | ||||
3 | Hannes Zingerle | Włochy | 1:03,97 | 5 | DNF | ||||
9 | Martin Fjeldberg | Norwegia | 1:03,44 | 3 | DNF | ||||
14 | Davide de Villa | Włochy | 1:04,65 | 12 | DNF | ||||
15 | Artiom Pak | Rosja | 1:06,56 | 30 | DNF | ||||
20 | Joan Verdú Sánchez | Andora | 1:04,58 | 10 | DNF | ||||
21 | Andrzej Dziedzic | Polska | 1:05,69 | 22 | DNF | ||||
26 | Ian Gut | Szwajcaria | 1:05,47 | 18 | DNF | ||||
27 | Massimiliano Valcareggi | Grecja | 1:05,42 | 17 | DNF | ||||
28 | Adria Bertran | Hiszpania | 1:06,88 | 35 | DNF | ||||
29 | Jakob Helgi Bjarnason | Islandia | 1:05,34 | 15 | DNF | ||||
30 | Paul Henderson | Wielka Brytania | 1:05,89 | 23 | DNF | ||||
32 | Rusłan Sabitow | Kazachstan | 1:07,74 | 39 | DNF | ||||
34 | Juho Sattanen | Finlandia | 1:06,08 | 27 | DNF | ||||
37 | Harry Laidlaw | Australia | 1:06,69 | 32 | DNF | ||||
38 | Arkadiy Semenczenko | Uzbekistan | 1:14,30 | 47 | DNF | ||||
42 | Tonis Luik | Estonia | 1:06,98 | 37 | DSQ | ||||
7 | Dries van den Broecke | Belgia | DNF | ||||||
24 | Adam Lamhamedi | Maroko | DNF | ||||||
36 | Shannon Abeda | Erytrea | DNF | ||||||
46 | Miks Edgars Zvejnieks | Łotwa | DNF |
Bibliografia
- Wyniki
- Lista Starowa