Веслування на байдарках і каное на літніх Олімпійських іграх 2020 — байдарки-четвірки, 500 метрів (жінки)
байдарки-четвірки, 500 метрів (жінки) на XXXII Олімпійських іграх | ||||||||||
Місце проведення | Веслувальний канал Сі Форест | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Дати | 6 серпня 2021 (попередні заїзди) 7 серпня 2021 (півфінал і фінал) | |||||||||
Учасників | 48 з 12 країн | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 2016 | 2024 → |
Веслування на байдарках і каное на літніх Олімпійських іграх 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Веслування на байдарках і каное | ||||
Б-1, 200 м | чоловіки | жінки | ||
Б-1, 500 м | жінки | |||
Б-1, 1000 м | чоловіки | |||
Б-2, 500 м | жінки | |||
Б-2, 1000 м | чоловіки | |||
Б-4, 500 м | чоловіки | жінки | ||
К-1, 200 м | жінки | |||
К-1, 1000 м | чоловіки | |||
К-2, 500 м | жінки | |||
К-2, 1000 м | чоловіки | |||
Гребний слалом | ||||
Б-1 | чоловіки | жінки | ||
К-1 | чоловіки | жінки | ||
Кваліфікація |
Змагання з веслування на байдарках-четвірках на дистанції 500 м серед жінок на літніх Олімпійських іграх 2020 відбулися 6 - 7 серпня 2021 року на Веслувальному каналі Сі Форест[1]. Змагалися 48 байдарочниць з 12-ти країн[2].
Кваліфікація
Формат змагань
Змагання з веслування на байдарках і каное в спринті складаються з чотирьох раундів: попередніх заїздів, чвертьфіналів, півфіналів і фіналів. Особливості проходження етапів залежать від кількості човнів, що розпочинають змагання[3].
Розклад
Змагання в цій дисципліні відбулися впродовж двох днів поспіль, два раунди на день. Всі сесії розпочинаються о 9:30 за місцевим часом. Під час однієї сесії можуть відбуватися змагання в кількох різних дисциплінах[4].
З | Попередні заїзди | ¼ | Чвертьфінали | ½ | Півфінали | Ф | Фінал |
Дисципліна↓/Дата → | Пон 2 | Вів 3 | Сер 4 | Чет 5 | П'ят 6 | Суб 7 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Б-4, 500 м (жінки) | З | ½ | F |
Заїзди
Перший і другий човни виходять до півфіналу, решта - потрапляють до чвертьфіналу.
Заїзд 1
Місце | Доріжка | Байдарочниці | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 4 | Данута Козак Тамара Чіпеш Анна Карас Дора Бодоньї | Угорщина (HUN) | 1:33.335 | SF |
2 | 2 | Ліза Керрінгтон Алісія Госкін Кейтлін Рейгал Теніл Гаттон | Нова Зеландія (NZL) | 1:33.959 | SF |
3 | 5 | Маргарита Махньова Надія Попок Ольга Худенко Марина Литвинчук | Білорусь (BLR) | 1:34.785 | QF |
4 | 7 | Андреанн Ланглуа Мішель Расселл Аланна Брей-Лауїд Маделін Шмідт | Канада (CAN) | 1:38.971 | QF |
5 | 3 | Манон Остан Ваніна Паолетті Сара Гуйо Леа Жамело | Франція (FRA) | 1:39.032 | QF |
6 | 6 | Марія Кічасова-Скорик Людмила Кукліновська Анастасія Тодорова Марія Повх | Україна (UKR) | 1:39.224 | QF |
Заїзд 2
Місце | Доріжка | Байдарочниці | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | Кароліна Ная Анна Пулавська Юстина Іскшицька Гелена Висневська | Польща (POL) | 1:33.468 | SF |
2 | 4 | Сабріна Герінг-Прадлер Мелані Ґебгардт Юле Гаке Тіна Дітце | Німеччина (GER) | 1:34.681 | SF |
3 | 6 | Лі Дун'їнь Чжоу Юй Ма Цін Ван Нань | Китай (CHN) | 1:36.249 | QF |
4 | 1 | Джеймі Робертс Джо Бріґден-Джонс Шеннон Рейнолдс Кетрін Макартур | Австралія (AUS) | 1:37.407 | QF |
5 | 2 | Емма Єргенсен Юлі Фунх Сара Мільтерс Болетте Нюванґ Іверсен | Данія (DEN) | 1:38.453 | QF |
6 | 5 | Наталія Подольська Анастасія Долгова Кіра Степанова Світлана Черніговська | Олімпійський комітет Росії (ROC) | 1:39.166 | QF |
Чвертьфінали
Перші шість човнів виходять до півфіналу, решта - потрапляють до фіналу B.
Місце | Доріжка | Байдарочниці | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Маргарита Махньова Надія Попок Ольга Худенко Марина Литвинчук | Білорусь (BLR) | 1:35.534 | SF |
2 | 4 | Лі Дун'їнь Чжоу Юй Ма Цін Ван Нань | Китай (CHN) | 1:36.379 | SF |
3 | 1 | Марія Кічасова-Скорик Людмила Кукліновська Анастасія Тодорова Марія Повх | Україна (UKR) | 1:36.948 | SF |
4 | 7 | Манон Остан Ваніна Паолетті Сара Гуйо Леа Жамело | Франція (FRA) | 1:37.138 | SF |
5 | 6 | Джеймі Робертс Джо Бріґден-Джонс Шеннон Рейнолдс Кетрін Макартур | Австралія (AUS) | 1:37.601 | SF |
6 | 2 | Емма Єргенсен Юлі Фунх Сара Мільтерс Болетте Нюванґ Іверсен | Данія (DEN) | 1:37.682 | SF |
7 | 8 | Наталія Подольська Анастасія Долгова Кіра Степанова Світлана Черніговська | Олімпійський комітет Росії (ROC) | 1:38.372 | FB |
8 | 3 | Андреанн Ланглуа Мішель Расселл Аланна Брей-Лауїд Маделін Шмідт | Канада (CAN) | 1:38.537 | FB |
Півфінали
Перші чотири човни виходять до фіналу A, решта - потрапляють до фіналу B.
Півфінал 1
Місце | Доріжка | Байдарочниці | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Данута Козак Тамара Чіпеш Анна Карас Дора Бодоньї | Угорщина (HUN) | 1:36.529 | FA |
2 | 3 | Маргарита Махньова Надія Попок Ольга Худенко Марина Литвинчук | Білорусь (BLR) | 1:36.672 | FA |
3 | 4 | Сабріна Герінг-Прадлер Мелані Ґебгардт Юле Гаке Тіна Дітце | Німеччина (GER) | 1:36.737 | FA |
4 | 2 | Джеймі Робертс Джо Бріґден-Джонс Шеннон Рейнолдс Кетрін Макартур | Австралія (AUS) | 1:38.170 | FA |
5 | 6 | Манон Остан Ваніна Паолетті Сара Гуйо Леа Жамело | Франція (FRA) | 1:38.202 | FB |
Півфінал 2
Місце | Доріжка | Байдарочниці | Країна | Час | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | Кароліна Ная Анна Пулавська Юстина Іскшицька Гелена Висневська | Польща (POL) | 1:36.078 | FA |
2 | 4 | Ліза Керрінгтон Алісія Госкін Кейтлін Рейгал Теніл Гаттон | Нова Зеландія (NZL) | 1:36.293 | FA |
3 | 3 | Лі Дун'їнь Чжоу Юй Ма Цін Ван Нань | Китай (CHN) | 1:36.697 | FA |
4 | 2 | Емма Єргенсен Юлі Фунх Сара Мільтерс Болетте Нюванґ Іверсен | Данія (DEN) | 1:37.386 | FA |
5 | 6 | Марія Кічасова-Скорик Людмила Кукліновська Анастасія Тодорова Марія Повх | Україна (UKR) | 1:38.489 | FB |
Фінали
Фінал B
Місце | Доріжка | Байдарочниці | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
9 | 5 | Манон Остан Ваніна Паолетті Сара Гуйо Леа Жамело | Франція (FRA) | 1:38.346 | |
10 | 4 | Марія Кічасова-Скорик Людмила Кукліновська Анастасія Тодорова Марія Повх | Україна (UKR) | 1:39.276 | |
11 | 6 | Андреанн Ланглуа Мішель Расселл Аланна Брей-Лауїд Маделін Шмідт | Канада (CAN) | 1:39.946 | |
12 | 3 | Наталія Подольська Анастасія Долгова Кіра Степанова Світлана Черніговська | Олімпійський комітет Росії (ROC) | 1:40.951 |
Фінал A
Місце | Доріжка | Байдарочниці | Країна | Час | Note |
---|---|---|---|---|---|
1 ! | 5 | Данута Козак Тамара Чіпеш Анна Карас Дора Бодоньї | Угорщина (HUN) | 1:35.463 | |
2 ! | 3 | Маргарита Махньова Надія Попок Ольга Худенко Марина Литвинчук | Білорусь (BLR) | 1:36.073 | |
3 ! | 4 | Кароліна Ная Анна Пулавська Юстина Іскшицька Гелена Висневська | Польща (POL) | 1:36.445 | |
4 | 6 | Ліза Керрінгтон Алісія Госкін Кейтлін Рейгал Теніл Гаттон | Нова Зеландія (NZL) | 1:37.168 | |
5 | 7 | Сабріна Герінг-Прадлер Мелані Ґебгардт Юле Гаке Тіна Дітце | Німеччина (GER) | 1:37.243 | |
6 | 2 | Лі Дун'їнь Чжоу Юй Ма Цін Ван Нань | Китай (CHN) | 1:38.121 | |
7 | 1 | Джеймі Робертс Джо Бріґден-Джонс Шеннон Рейнолдс Кетрін Макартур | Австралія (AUS) | 1:39.797 | |
8 | 8 | Емма Єргенсен Юлі Фунх Сара Мільтерс Болетте Нюванґ Іверсен | Данія (DEN) | 1:41.141 |
Примітки
- ↑ Canoe Sprint Competition Schedule. Tokyo 2020. Архів оригіналу за 3 липня 2021. Процитовано 25 червня 2021.
- ↑ Qualification System – Games of the XXXI Olympiad – Canoe Sprint (PDF). International Canoe Federation. Процитовано 25 червня 2021.
- ↑ Canoe Sprint Progression System (PDF). ICF. Процитовано 25 червня 2021.
- ↑ Canoe Sprint Competition Schedule. Літні Олімпійські ігри 2020. Процитовано 1 березня 2020.