Плавання на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2022 — 200 метрів батерфляєм (чоловіки)
200 метрів батерфляєм (чоловіки) на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2022 | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Споруда | Дунай-Арена | |||||||||
Розташування | Будапешт (Угорщина) | |||||||||
Дати | 20 червня (попередні запливи і півфінали) 21 червня (фінал) | |||||||||
Учасників | 42 з 35 країн | |||||||||
Переможний час | 1:50.34 | |||||||||
Призери | ||||||||||
| ||||||||||
← 2019 | 2023 → | |||||||||
Чемпіонат світу з водних видів спорту 2022 | ||
---|---|---|
Артистичне плавання | ||
Соло | ||
Технічна | жінки | |
Довільна | жінки | |
Дуети | ||
Технічна | жінки | |
Технічна | змішані | |
Довільна | жінки | |
Довільна | змішані | |
Група | ||
Технічна | жінки | |
Довільна | жінки | |
Комбінація | жінки | |
Гайлайт | жінки | |
Стрибки у воду | ||
Індивідуальні | ||
1 м | чоловіки | жінки |
3 м | чоловіки | жінки |
10 м | чоловіки | жінки |
3 м і 10 м | змішана команда | |
Синхронні | ||
3 м | чоловіки | жінки |
3 м | змішані | |
10 м | чоловіки | жінки |
10 м | змішані | |
Плавання на відкритій воді | ||
Індивідуальне | ||
5 км | чоловіки | жінки |
10 км | чоловіки | жінки |
25 км | чоловіки | жінки |
Естафета | ||
4×1,25 км | змішана | |
Плавання | ||
Вільний стиль | ||
50 м | чоловіки | жінки |
100 м | чоловіки | жінки |
200 м | чоловіки | жінки |
400 м | чоловіки | жінки |
800 м | чоловіки | жінки |
1500 м | чоловіки | жінки |
На спині | ||
50 м | чоловіки | жінки |
100 м | чоловіки | жінки |
200 м | чоловіки | жінки |
Брас | ||
50 м | чоловіки | жінки |
100 м | чоловіки | жінки |
200 м | чоловіки | жінки |
Батерфляй | ||
50 м | чоловіки | жінки |
100 м | чоловіки | жінки |
200 м | чоловіки | жінки |
Індивідуальне комплексне плавання | ||
200 м | чоловіки | жінки |
400 м | чоловіки | жінки |
Естафета вільним стилем | ||
4×100 м | чоловіки | жінки |
змішана | ||
4×200 м | чоловіки | жінки |
Естафета комплексом | ||
4×100 м | чоловіки | жінки |
змішана | ||
Водне поло | ||
Турнір | чоловіки | жінки |
Склади | чоловіки | жінки |
|
Змагання з плавання на дистанції 200 метрів батерфляєм серед чоловіків на Чемпіонаті світу з водних видів спорту 2022 відбудуться 20 і 21 червня 2022 року[1][2].
Рекорди
Перед початком змагань світовий рекорд і рекорд чемпіонатів світу були такими:
Світовий рекорд | Кріштоф Мілак (HUN) | 1:50.73 | Кванджу (Південна Корея) | 24 липня 2019 |
Рекорд чемпіонатів світу | Кріштоф Мілак (HUN) | 1:50.73 | Кванджу (Південна Корея) | 24 липня 2019 |
Результати
Попередні запливи
Попередні запливи розпочалися 20 червня о 09:37 за місцевим часом[3].
Місце | Заплив | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | 4 | Кріштоф Мілак | Угорщина | 1:54.10 | Q |
2 | 4 | 6 | Ное Понті | Швейцарія | 1:54.75 | Q |
3 | 4 | 4 | Томору Хонда | Японія | 1:54.94 | Q |
4 | 5 | 5 | Трентон Джуліан | США | 1:55.04 | Q |
5 | 3 | 7 | Альберто Радзетті | Італія | 1:55.71 | Q |
6 | 4 | 2 | Кшиштоф Хмелевський | Польща | 1:55.73 | Q |
7 | 3 | 4 | Лука Урландо | США | 1:55.94 | Q |
8 | 4 | 5 | Тамаш Кендереші | Угорщина | 1:56.09 | Q |
9 | 5 | 0 | Крегор Зірк | Естонія | 1:56.13 | Q |
10 | 3 | 3 | Леонардо де Деус | Бразилія | 1:56.35 | Q |
11 | 3 | 2 | Джакомо Каріні | Італія | 1:56.38 | Q |
11 | 5 | 7 | Леон Маршан | Франція | 1:56.38 | Q |
13 | 4 | 0 | Ню Ґуаншен | Китай | 1:56.48 | Q |
14 | 3 | 6 | Джеймс Ґай | Велика Британія | 1:56.63 | Q |
15 | 5 | 2 | Такумі Терада | Японія | 1:56.70 | Q |
16 | 3 | 5 | Wang Kuan-hung | Китайський Тайбей | 1:56.87 | Q |
17 | 3 | 0 | Ектор Рувалькаба | Мексика | 1:56.96 | |
18 | 5 | 3 | Антані Іванов | Болгарія | 1:57.00 | |
19 | 3 | 8 | Kim Min-seop | Південна Корея | 1:57.43 | |
20 | 4 | 7 | Луї Кроенен | Бельгія | 1:57.63 | |
21 | 4 | 3 | Чень Цзюнер | Китай | 1:58.31 | |
22 | 5 | 8 | Денис Кесіль | Україна | 1:58.36 | |
23 | 2 | 7 | Хорхе Отайса | Венесуела | 1:58.54 | |
24 | 5 | 1 | Бовен Ґаф | Австралія | 1:58.66 | |
25 | 4 | 8 | Саджан Пракаш | Індія | 1:58.67 | |
26 | 5 | 9 | Велімір Степанович | Сербія | 1:59.44 | |
27 | 4 | 1 | Moon Seung-woo | Південна Корея | 1:59.81 | |
28 | 4 | 9 | Ong Jung Yi | Сінгапур | 2:00.18 | |
29 | 2 | 2 | Патрік Гассі | Канада | 2:00.24 | |
30 | 2 | 6 | Ерік Гордільйо | Гватемала | 2:00.48 | |
31 | 2 | 1 | Ріхард Надь | Словаччина | 2:00.83 | |
32 | 2 | 3 | Nguyễn Duy Khoa Hồ | В'єтнам | 2:01.05 | |
33 | 3 | 1 | Матеус Гонше | Бразилія | 2:01.65 | |
34 | 2 | 8 | Феліпе Баффіко | Чилі | 2:01.99 | |
35 | 3 | 9 | Навафат Вонгчароен | Таїланд | 2:02.10 | |
36 | 2 | 4 | Раміль Валізаде | Азербайджан | 2:02.41 | |
37 | 2 | 5 | Кінан Долс | Ямайка | 2:04.04 | |
38 | 2 | 0 | Сімон Бахманн | Сейшельські Острови | 2:06.70 | |
39 | 1 | 4 | Салем Сабт | Об'єднані Арабські Емірати | 2:08.21 | |
40 | 2 | 9 | Херальд Ернандес | Нікарагуа | 2:09.26 | |
41 | 1 | 5 | Мубаль Аззам Ібрагім | Мальдіви | 2:36.74 | |
42 | 1 | 3 | Ені Месфар | Туніс | 8 !Дискваліфікований | |
5 | 6 | Чад ле Клос | ПАР | 9 !Не стартував |
Півфінали
Півфінали розпочалися 20 червня о 19:35 за місцевим часом[4].
Місце | Заплив | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 4 | Кріштоф Мілак | Угорщина | 1:52.39 | Q |
2 | 2 | 5 | Томору Хонда | Японія | 1:54.01 | Q |
3 | 1 | 4 | Ное Понті | Швейцарія | 1:54.20 | Q |
4 | 1 | 7 | Леон Маршан | Франція | 1:54.32 | Q |
5 | 2 | 6 | Лука Урландо | США | 1:54.50 | Q |
6 | 1 | 6 | Тамаш Кендереші | Угорщина | 1:54.79 | Q |
7 | 2 | 3 | Альберто Радзетті | Італія | 1:54.87 | Q |
8 | 1 | 1 | Джеймс Ґай | Велика Британія | 1:54.91 | Q |
9 | 1 | 3 | Кшиштоф Хмелевський | Польща | 1:55.01 | |
10 | 2 | 1 | Ню Ґуаншен | Китай | 1:55.27 | |
11 | 2 | 2 | Крегор Зірк | Естонія | 1:55.62 | |
12 | 2 | 7 | Джакомо Каріні | Італія | 1:55.74 | |
13 | 2 | 8 | Такумі Терада | Японія | 1:56.07 | |
14 | 1 | 2 | Леонардо де Деус | Бразилія | 1:56.18 | |
15 | 1 | 8 | Wang Kuan-hung | Китайський Тайбей | 1:56.23 | |
16 | 1 | 5 | Трентон Джуліан | США | 1:56.45 |
Фінал
Фінал відбувся 21 червня о 18:54 за місцевим часом[5].
Місце | Доріжка | Ім'я | Країна | Час | Примітки |
---|---|---|---|---|---|
01 ! | 4 | Кріштоф Мілак | Угорщина | 1:50.34 | WR |
02 ! | 6 | Леон Маршан | Франція | 1:53.37 | |
3 ! | 5 | Томору Хонда | Японія | 1:53.61 | |
4 | 3 | Ное Понті | Швейцарія | 1:54.29 | |
5 | 2 | Лука Урландо | США | 1:54.92 | |
6 | 7 | Тамаш Кендереші | Угорщина | 1:55.20 | |
7 | 1 | Альберто Радзетті | Італія | 1:55.52 | |
8 | 8 | Джеймс Ґай | Велика Британія | 1:55.54 |
Примітки
- ↑ Розклад змагань (PDF). fina.org. 15 червня 2022.
- ↑ Стартовий список (PDF). omegatiming.com. 19 червня 2022.
- ↑ Результати попередніх запливів (PDF). omegatiming.com. 20 червня 2022.
- ↑ Результати півфіналів (PDF). omegatiming.com. 20 червня 2022.
- ↑ Результати фіналів (PDF). omegatiming.com. 21 червня 2022.