Україна на літніх Олімпійських іграх 2024
Україна на Олімпійських іграх | ||||
Код МОК: | UKR | |||
НОК: | Національний олімпійський комітет України noc-ukr.org (укр.), (англ.) | |||
Олімпійські ігри в Парижі | ||||
Спортсмени | 140 (142) у 20 (28) видах спорту | |||
Медалі | Золото 3 | Срібло 5 | Бронза 4 | Всього 12 |
Участь у літніх Олімпійських іграх | ||||
1996 • 2000 • 2004 • 2008 • 2012 • 2016 • 2020 • 2024 | ||||
Участь у зимових Олімпійських іграх | ||||
1994 • 1998 • 2002 • 2006 • 2010 • 2014 • 2018 • 2022 • 2026 | ||||
Див. також | ||||
Україна взяла участь у літніх Олімпійських іграх 2024 року в Парижі, що відбувалися з 26 липня по 11 серпня 2024 року. На олімпійські ігри (разом з запасними) поїхали понад 150 спортсменів, одночасно прийняти участь мали змогу 147 атлетів (ще одного спортсмена було позбавлено ліцензії через ставки на матчі), з яких реально взяли участь у змаганнях (через вибір тренерів, травми, хвороби та відсутність травм у футболістів з основного складу) 137 спортсменів, що є найменшим показником за всю історію участі країни в Іграх. Загалом українські спортсмени вибороли 12 медалей, з них — 3 золотих, 5 срібних та 4 бронзові, та посіли у підсумку 22-е загальнокомандне місце, що стало найкращим результатом України на Олімпійських іграх за останні дванадцять років[1].
Медалісти
Медалі за днями | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
День | Дата | Всього | ||||
День 0 | 24 — 26-е | — | — | — | — | |
День 1 | 27-е | 0 | 0 | 0 | 0 | |
День 2 | 28-е | 0 | 0 | 0 | 0 | |
День 3 | 29-е | 0 | 0 | 1 | 1 | |
День 4 | 30-е | 0 | 0 | 0 | 0 | |
День 5 | 31-е | 0 | 0 | 0 | 0 | |
День 6 | 1-е | 0 | 1 | 0 | 1 | |
День 7 | 2-е | 0 | 0 | 0 | 0 | |
День 8 | 3-е | 1 | 0 | 0 | 1 | |
День 9 | 4-е | 1 | 0 | 2 | 3 | |
День 10 | 5-е | 0 | 1 | 0 | 1 | |
День 11 | 6-е | 0 | 0 | 0 | 0 | |
День 12 | 7-е | 1 | 0 | 0 | 1 | |
День 13 | 8-е | 0 | 1 | 1 | 2 | |
День 14 | 9-е | 0 | 1 | 0 | 1 | |
День 15 | 10-е | 0 | 1 | 0 | 1 | |
День 16 | 11-е | 0 | 0 | 0 | 0 |
Медаль | Спортсмен | Вид спорту | Дисципліна | Дата |
---|---|---|---|---|
1 Золото | Харлан, ОльгаОльга Харлан Комащук, АлінаАліна Комащук Кравацька, ОленаОлена Кравацька Бакастова, ЮліяЮлія Бакастова | Фехтування | командна шабля | 3 серпня |
1 Золото | Магучіх, ЯрославаЯрослава Магучіх | Легка атлетика | стрибки у висоту | 4 серпня |
1 Золото | Хижняк, ОлександрОлександр Хижняк | Бокс | до 80 кг | 7 серпня |
2 Срібло | Куліш, СергійСергій Куліш | Стрільба | гвинтівка з трьох положень, 50 м | 1 серпня |
2 Срібло | Ковтун, ІлляІлля Ковтун | Спортивна гімнастика | паралельні бруси | 5 серпня |
2 Срібло | Насібов, ПарвізПарвіз Насібов | Боротьба | греко-римська боротьба, до 67 кг | 8 серпня |
2 Срібло | Лузан, ЛюдмилаЛюдмила Лузан Рибачок, АнастасіяАнастасія Рибачок | Веслування на байдарках і каное | каное-двійки, 500 метрів | 9 серпня |
2 Срібло | Коляденко, ІринаІрина Коляденко | Боротьба | жіноча боротьба, до 62 кг | 10 серпня |
3 Бронза | Харлан, ОльгаОльга Харлан | Фехтування | індивідуальна шабля | 29 липня |
3 Бронза | Геращенко, ІринаІрина Геращенко | Легка атлетика | стрибки у висоту | 4 серпня |
3 Бронза | Кохан, МихайлоМихайло Кохан | Легка атлетика | метання молота | 4 серпня |
3 Бронза | Беленюк, ЖанЖан Беленюк | Боротьба | греко-римська боротьба, до 87 кг | 8 серпня |
Кількість здобутих ліцензій та кількісний склад учасників змагань
Вид спорту | Чоловіки | Жінки | Загалом |
---|---|---|---|
Бадмінтон | 0 (1) | 1 | 1 (2) |
Бокс | 3 | 0 | 3 |
Боротьба вільна | 3 | 0 | 3 |
Боротьба греко-римська | 2 | 0 | 2 |
Боротьба жіноча | 0 | 4 | 4 |
Брейкінг | 1 | 2 | 3 |
Важка атлетика | 0 | 1 | 1 |
Веслування академічне | 2 | 4 (5) | 6 (7) |
Веслування на байдарках і каное | 5 | 3 | 8 |
Веслувальний слалом на байдарках і каное | 0 | 1 | 1 |
Велоперегони гірські (маунтенбайк) | 1 | 1 | 2 |
Велоперегони на шосе | 1 | 1 | 2 |
Гімнастика спортивна | 5 | 1 | 6 |
Гімнастика художня | 0 | 6 | 6 |
Дзюдо | 2 | 3 | 5 |
Легка атлетика | 10 (11) | 13 (14) | 23 (25) |
Плавання | 4 | 1 | 5 |
Плавання артистичне | 0 | 2 | 2 |
Стрибки у воду | 4 (5) | 4 | 8 (9) |
Спортивне скелелазіння | 1 | 1 | 2 |
Стрільба кульова | 4 | 1 | 5 |
Стрільба стендова | 0 | 1 | 1 |
Стрільба з лука | 1 | 1 | 2 |
Сучасне п'ятиборство | 2 | 1 | 3 |
Теніс великий | 0 | 5 (6) | 5 (6) |
Теніс настільний | 1 | 2 | 3 |
Фехтування | 0 | 8 | 8 |
Футбол | 17 (22) | 0 | 17 (22) |
Загалом | 69 (77) | 68 (71) | 137 (148) |
Атлетичні види спорту
Легка атлетика
- Спортсменів — 25 (+1 запасний)
Бігові дисципліни
Чоловіки
Спортсмен | Дисципліна | SB-2024 перед Іграми | Забіг | Втішний забіг | Півфінал | Фінал | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | |||
Олександр Погорілко Сумська область | біг на 400 м | 44,94 NR | 45,71 | 6 (36) | 45,59 | 3 (12) | Завершив виступ |
Жінки
Спортсменка | Дисципліна | SB-2024 перед Іграми | Забіг | Втішний забіг | Півфінал | Фінал | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | |||
Анна Рижикова Дніпропетровська область | біг на 400 м з бар'єрами | 54,95 | 55,13 | 4 (19) | 54,95 | 2 (3) | 55,65 | 7 (23) | Завершила виступ | |
Вікторія Ткачук Донецька область | — | 58,10 | 8 (38) | 59,40 | 7 (21) | Завершила виступ |
Змішані
Спортсмени | Дисципліна | SB-2024 перед Іграми | Забіг | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | |||
Олександр Погорілко Сумська область Тетяна Мельник Київ Данило Даниленко Волинська область Мар'яна Шостак Львівська область Віталій Бутрим Сумська область (запасний) Анна Рижикова Дніпропетровська область (запасна) | змішаний естафетний біг 4×400 м | 3.14,49 | 3:15.51 | 14 | Завершили виступ |
Спортивна ходьба
Чоловіки
Спортсмен | Дисципліна | SB-2024 перед Іграми | Результат | |
---|---|---|---|---|
Час | Місце | |||
Ігор Главан Сумська область | спортивна ходьба на 20 км | 1:20.49 | 1:24.52 | 40 |
Жінки
Спортсменка | Дисципліна | SB-2024 перед Іграми | Результат | |
---|---|---|---|---|
Час | Місце | |||
Людмила Оляновська Київська область | спортивна ходьба на 20 км | 1:28.48 | 1:29.55 | 14 |
Марія Сахарук Волинська область | 1:29.14 | 1:30.12 | 17 | |
Олена Собчук Волинська область | 1:31.41 | 1:31.12 | 20 |
Змішані
Спортсмени | Дисципліна | SB-2024 перед Іграми | Результат | |
---|---|---|---|---|
Час | Місце | |||
Іван Банзерук Волинська область Людмила Оляновська Київська область | змішана марафонська естафета | 3:01.03 | 3:01:50 | 17 |
Стрибки
Чоловіки
Спортсмен | Дисципліна | SB-2024 перед Іграми | Кваліфікація | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Результат | Місце | |||
Олег Дорощук Кіровоградська область | стрибки у висоту | 2,30i PB | 2,24 | 11 q | 2,31 PB | 6 |
Владислав Лавський Львівська область | 2,29 PB | 2,15 | 25 | Завершив виступ | ||
Андрій Проценко Херсонська область | 2,20i | NM | — | Завершив виступ |
Жінки
Спортсменка | Дисципліна | SB-2024 перед Іграми | Кваліфікація | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Результат | Місце | |||
Ірина Геращенко Київ | стрибки у висоту | 1,95 | 1,95 SB | 2 q | 1,95 | 3 ! |
Ярослава Магучіх Дніпропетровська область | 2,10 WR | 1,95 | 1 q | 2,00 | 1 ! | |
Юлія Левченко Київ | 1,92i | NM | — | Завершила виступ | ||
Марина Бех-Романчук Хмельницька область | потрійний стрибок | 14,81 | 14,30 | 8 q | 13,98 | 11 |
Ольга Корсун Полтавська область | 14,20 PB | 13,06 | 29 | Завершила виступ |
Метання
Чоловіки
Спортсмен | Дисципліна | SB-2024 перед Іграми | Кваліфікація | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Результат | Місце | |||
Роман Кокошко Вінницька область | штовхання ядра | 20,62 | 19,36 | 22 | Завершив виступ | |
Михайло Кохан Дніпропетровська область | метання молота | 80,76 | 77,42 | 3 Q | 79,39 | 3 ! |
Артур Фельфнер Київська область | метання списа | 83,95 | 81,84 | 15 | Завершив виступ |
Жінки
Спортсменка | Дисципліна | SB-2024 перед Іграми | Кваліфікація | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Результат | Місце | |||
Ірина Климець Волинська область PB: 73,56 (2019) | метання молота | 71,34 | 66,95 | 26 | Завершила виступ |
Важка атлетика
- Спортсменів — 1
Спортсменка | Категорія | Ривок | Поштовх | Всього | Місце | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | 3 | 1 | 2 | 3 | ||||
Каміла Конотоп Харківська область | до 59 кг | 104 | 123 | 227 | 7 |
Водні види спорту
Артистичне плавання
Спортсменів — 2
Жінки
Спортсменки | Змагання | Технічна програма | Довільна програма | Всього очок | Місце | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Очки | Місце | Очки | Місце | ||||
Владислава Алексіїва Харківська область Марина Алексіїва Харківська область | Дуети | 260,4600 | 5 | 278.2084 | 7 | 538.6684 | 5 |
Плавання
- Спортсменів — 5
Чоловіки
Спортсмен | Дисципліна | Попередній заплив | Півфінал | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
Владислав Бухов Київ | 50 метрів вільним стилем | 21.89 | 11 Q | 21.76 | 11 | Завершив виступ | |
Михайло Романчук Хмельницька область | DNS | ||||||
800 метрів вільним стилем | 7:49.75 | 17 | Н/Д | Завершив виступ | |||
DNS | |||||||
DNS | |||||||
Олександр Желтяков Дніпропетровська область | 100 метрів на спині | 54.32 | 24 | Завершив виступ | |||
200 метрів на спині | 1:58.41 | 20 | Завершив виступ | ||||
Денис Кесіль Дніпропетровська область | 200 метрів батерфляєм | 1:57.72 | 24 | Завершив виступ |
Жінки
Спортсменка | Дисципліна | Попередній заплив | Півфінал | Фінал | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
Ніка Шарафутдінова Дніпропетровська область | 100 метрів на спині | 1:01.47 | 22 | Завершила виступ |
Стрибки у воду
- Спортсменів — 9
Чоловіки
Спортсмени | Змагання | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | Місце | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Результат | Місце | Результат | |||
Олексій Середа Луганська область | вишка, 10 метрів | 479,45 | 5Q | 405,05 | 11Q | 426,90 | 8 |
Олег Колодій Луганська область Данило Коновалов Миколаївська область | синхронний трамплін, 3 метри | Н/Д | 348.27 | 7 | |||
Олексій Середа Луганська область Марк Гриценко (запасний) Київ Кірілл Болюх Київ | синхронна вишка, 10 метрів | Н/Д | 412.65 | 5 |
Жінки
Спортсменки | Змагання | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | Місце | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Результат | Місце | Результат | |||
Вікторія Кесарь Запорізька область | трамплін, 3 метри | 217.75 | 27 | Завершила виступ | |||
Софія Лискун Київ | вишка, 10 метрів | 253.10 | 25 | Завершила виступ | |||
Ганна Письменська Луганська область Вікторія Кесарь Запорізька область | синхронний трамплін, 3 метри | Н/Д | 251,37 | 7 | |||
Ксенія Байло Київ Софія Лискун Київ | синхронна вишка, 10 метрів | Н/Д | 285,00 | 7 |
Академічне веслування
- Спортсменів — 3
Чоловіки
Спортсмени | Дисципліна | Відбіркові заїзди | Втішний заїзд | Півфінали | Фінал | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
Ігор Хмара Київ Станіслав Ковальов Київ | двійка парна, легка вага | 7:00.13 | 4 | 6:46.05 | 2 Q | 6:37.35 | 5 | Фінал B 6:26.32 | 5 (11) |
Жінки
Спортсменки | Дисципліна | Відбіркові заїзди | Втішний заїзд | Півфінали | Фінал | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
Київ | DNS | ||||||||
Євгенія Довгодько Київ Катерина Дудченко Херсонська область Дарина Верхогляд Київ Анастасія Коженкова Дніпропетровська область | парні четвірки | 6:20.09 | 2 Q | Н/Д | 6:23.05 | 5 |
Веслування на байдарках і каное
- Спортсменів — 6
Спринт
ЧФ | за результатами заїзду вихід у чвертьфінал | ПФ | за результатами заїзду вихід у півфінал | ФВ | за результатами заїзду вихід у Фінал B | ФА | за результатами заїзду вихід у Фінал А |
---|
Чоловіки
Спортсмени | Дисципліна | Попередній заїзд | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
Павло Алтухов Полтавська область | каное-одиночки, 1000 метрів | 4:11.32 | 5 Q ЧФ | 3:51.58 | 3 | Завершив виступ | |||
Ігор Трунов Полтавська область Олег Кухарик Полтавська область | байдарки-двійки, 500 метрів | 1:31.24 | 3 Q ЧФ | 1:29.68 | 6 | Завершили виступ | |||
Олег Кухарик Полтавська область Дмитро Даниленко Вінницька область Ігор Трунов Полтавська область Іван Семикін Київська область | байдарки-четвірки, 500 метрів | 1:21.55 | 4 Q ЧФ | 1:20.94 | 5 Q ПФ | 1:20.67 | 4 Q ФА | 1:21.01 | 4 |
Жінки
Спортсменки | Дисципліна | Попередній заїзд | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
Людмила Лузан Полтавська область | каное-одиночки, 200 метрів | 48.42 | 4 Q ЧФ | 47.42 | 1 Q ПФ | 46.67 | 7 Q ФВ | ||
Анастасія Рибачок Житомирська область | 47.04 | 4 Q ЧФ | 47.11 | 1 Q ПФ | 47.76 | 8 Q ФВ | |||
Людмила Лузан Полтавська область Анастасія Рибачок Житомирська область | каное-двійки, 500 метрів | 1:55.88 | 2 Q ПФ | Н/Д | 1:55.62 | 3 Q ФА | 1:54.30 | 2 ! | |
Марія Повх Волинська область | байдарки-одиночки, 500 метрів | 1:54.13 | 4 Q ЧФ | 1:52.09 | 3 Q ПФ | 1:52.51 | 6 Q ФC | 2:00.94 | 8 (24) |
Веслувальний слалом на байдарках та каное
Спортсменки | Дисципліна | Попередні заїзди | Півфінал | Фінал | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Заїзд 1 | Місце | Заїзд 2 | Місце | Кращий | Місце | Час | Місце | Час | Місце | ||
Вікторія Ус Київ | байдарки-одиночки (жінки) | 100.42 | 16 | 98.65 | 16 | 98.65 | 18 Q | 120.76 | 18 | Завершила виступ | |
каное-одиночки (жінки) | 113.67 | 16 | 106.09 | 6 | 106.09 | 9 Q | 114.26 | 8 Q | 117.98 | 11 | |
байдарковий крос (жінки) |
Гімнастичні види спорту
Спортивна гімнастика
Чоловіки
Спортсмени | Змагання | Кваліфікація | Фінал | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Загалом | Місце | Загалом | Місце | ||||||||||||||
Олег Верняєв Київ | Командна першість | 13.066 (57) | 15.033 (5) Q | 13.600 (24) | 14.866 | 15.266 (4) Q | 12.800 (45) | 84.631 | 7 Q | 13.766 | 14.833 | 13.666 | 14.800 | 15.000 | 12.800 | Н/Д | |
Ілля Ковтун Черкаська область | 14.533 (4) Q | 13.466 (34) | 13.066 (43) | 14.166 | 15.166 (6) Q | 12.766 (48) | 83.163 | 11 Q | 14.100 | 14.000 | 13.233 | 15.433 | 14.033 | ||||
Ігор Радівілов Київ | 14.166 (15) | 14.900 14.500 14.700 (4) Q | 14.000 | 14.766 | |||||||||||||
Назар Чепурний Київ | 13.533 (41) | 13.000 (44) | 14.866 14.800 14.833 (1) Q | 14.100 (36) | 13.033 (42) | 13.366 | 14.900 | ||||||||||
Радомир Стельмах Луганська область | 13.366 (46) | 14.033 (20) | 12.933 (54) | 14.600 (15) | 13.600 (24) | 14.033 | 14.366 | 13.666 | |||||||||
Загалом | 41.432 | 42.532 | 40.832 | 44.632 | 45.032 | 39.433 | 253.893 | 4 | 41.232 (7) | 42.866 (3) | 40.899 (5) | 44.466 (1) | 44.799 (2) | 40.499 (4) | 254.761 | 5 | |
Олег Верняєв Київ | Абсолютна першість | Результати кваліфікації див. вище | 13.933 | 14.833 | 13.533 | 14.400 | 15.000 | 12.700 | 84.399 | 8 | |||||||
Кінь | Н/Д | 14.966 | Н/Д | 14.966 | 5 | ||||||||||||
Паралельні бруси | Н/Д | 13,300 | Н/Д | 13,300 | 8 | ||||||||||||
Ілля Ковтун Черкаська область | Абсолютна першість | 14.700 | 14.633 | 13.333 | 14.266 | 15.400 | 13.833 | 86.165 | 4 | ||||||||
Вільні вправи | 14.533 | Н/Д | 14.533 | 4 | |||||||||||||
Паралельні бруси | Н/Д | 15,500 | Н/Д | 15,500 | 2 ! | ||||||||||||
Ігор Радівілов Київ | Опорний стрибок | Н/Д | 14.900 13.433 | Н/Д | 14.166 | 8 | |||||||||||
Назар Чепурний Київ | 14.833 13.966 | 14.899 | 6 |
Жінки
Спортсменка | Змагання | Кваліфікація | Фінал | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Загалом | Місце | Загалом | Місце | ||||||||||
Анна Лащевська Івано-Франківська область | Абсолютна першість | 12.833 | 13.033 (46) | 11.866 (65) | 12.566 (48) | 50.298 | 49 | Завершила виступ |
Художня гімнастика
Індивідуальні змагання
Спортсменка | Кваліфікація | Фінал | Сума очок | Місце | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Обруч | М'яч | Булави | Стрічка | Сума | Місце | Обруч | М'яч | Булави | Стрічка | |||
Таїсія Онофрійчук Київ | 34.250 | 35.250 | 33.750 | 32.500 | 135.750 | 4 Q | 30.400 | 30.900 | 34.150 | 32.950 | 128.400 | 9 |
Групові вправи
Склад | Кваліфікація | Фінал | Сума очок | Місце | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5 | 3 + 2 | Сума | Місце | 5 | 3 + 2 | |||||||
Очки | Місце | Очки | Місце | Очки | Місце | Очки | Місце | |||||
Діана Баєва Київ Аліна Мельник Львівська область Марія Височанська Київ Кіра Ширикіна Київ Валерія Перемета Миколаївська область | 35,450 | 6 | 33,500 | 1 | 68,950 | 3 Q | 36,550 | 2 | 29,150 | 8 | 65,700 | 7 |
Гірські види спорту
Спортивне скелелазіння
Лазіння на швидкість
Спортсмен | Дисципліна | Кваліфікація | 1/8 фіналу | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Результат | Результат | Результат | Результат | |||
Ярослав Ткач Кіровоградська область | лазіння на швидкість | 5.11 | 7 | Мавем (FRA) Поразка 5.17 –5.16 | Завершив виступ |
Двоборство
Спортсменка | Дисципліна | Кваліфікація | Фінал | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Болдеринг | Трудність | Загалом | Місце | Болдеринг | Трудність | Загалом | Місце | ||||||
Очки | Місце | Очки | Місце | Очки | Місце | Очки | Місце | ||||||
Євгенія Казбекова Дніпропетровська область | комбінація | 39.5 | 14 | 45.1 | 14 | 84.6 | 15 | Завершила виступ |
Ігрові види спорту
Бадмінтон
- Спортсменів — 1
Спортсменка | Змагання | Груповий етап | Раунд 1/8 | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 матч | 2 матч | |||||||
Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Місце | ||
Поліна Бугрова Харківська область | одиночний розряд | Григорія Марішка Тунджунг (INA) Поразка 0-2 (10-21; 15-21) | Тереза Швабікова (CZE) Перемога 2-1 (21-19; 19-21; 21-18) | Завершила виступ |
Великий теніс
- Спортсменів — 6
Спортсменка | Змагання | 1/32 | 1/16 | 1/8 | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | Місце |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперниця Рахунок | Суперниця Рахунок | Суперниця Рахунок | Суперниця Рахунок | Суперниця Рахунок | Суперниця Рахунок | |||
Еліна Світоліна Одеська область | одиночний розряд | Моюка Утідзіма (JPN) Перемога 2-0 (6-2, 6-1) | Джессіка Пегула (USA) Перемога 2-1 (4-6, 6-1, 6-3) | Барбора Крейчикова (CZE) Поразка 1-2 (65−77, 6-2, 4-6) | Завершила виступ | |||
Даяна Ястремська Одеська область | Лаура Пігоссі (BRA) Перемога 2-1 (3-6, 7-5, 6-0) | Каміла Осоріо (COL) Поразка 0-2 (64−77, 4-6) | Завершила виступ | |||||
Марта Костюк Київ | Лулу Сун (NZL) Перемога 2-0 (6-4, 6-3) | Клара Бюрель (FRA) Перемога 2-0 (77−63, 6-2) | Марія Саккарі (GRE) Перемога 2-1 (4-6, 77−65, 6-4) | Донна Векич (CRO) Поразка 1-2 (4-6, 6-2, 7-6) | Завершила виступ | |||
Людмила Кіченок Дніпропетровська область Надія Кіченок Дніпропетровська область | парний розряд | Н/Д | Ван Сіньюй (CHN) Чжен Сайсай (CHN) Перемога 2-0 (6-1, 6-4) | Даніель Коллінз (USA) Дезіре Кравчик (USA) Перемога 2-1 (3-6, 6-4, [10]-[7]) | Крістіна Букша (ESP) Сара Соррібес Тормо (ESP) Поразка 1-2 (3-6, 6-2, [10]-[12]) | Завершили виступ | ||
Марта Костюк Київ Даяна Ястремська Одеська область | Магда Лінетт (POL) Аліція Росольська (POL) Перемога 2-0 (6-4, 6-1) | Сє Шувей (TPE) Цао Цзя І (TPE) Поразка W/O | Завершили виступ |
Настільний теніс
- Спортсменів — 3
Чоловіки
Спортсмен | Дисципліна | Раунд 1 | Раунд 2 | Раунд 3 | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Ярослав Жмуденко Черкаська область | одиночний розряд | Фань Чженьдун (CHN) Поразка 0-4 | Завершив виступ |
Жінки
Спортсменки | Дисципліна | Раунд 1 | Раунд 2 | Раунд 3 | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Маргарита Песоцька Київ | одиночний розряд | Ораван Парананг (THA) Перемога 4-3 | Бернадетт Сьеч (ROU) Поразка 1-4 | Завершила виступ | ||||
Соломія Братейко Київ | Елізабета Самара (ROU) Поразка 3-4 | Завершила виступ |
Футбол
- Спортсменів — 18
Зазначена кількість ігор та голів на Олімпійських іграх[2].
№ | Поз. | Гравець | Дата народження (вік) | Ігри | Голи | Клуб |
---|---|---|---|---|---|---|
12 | 1ВР | Кирило Фесюн | 7-8-2002 7 серпня 2002 (22 роки)(20020807) | 3 | −5 | «Шахтар» (Донецьк) |
1 | 1ВР | Георгій Єрмаков | 28-3-2002 28 березня 2002 (22 роки)(20020328) | 0 | −0 | «Олександрія» |
2 | 2ЗХ | Ілля Крупський | 2-10-2004 2 жовтня 2004 (19 років)(20041002) | 3 | 0 | «Ворскла» (Полтава) |
3 | 2ЗХ | Олександр Мартинюк | 25-11-2001 25 листопада 2001 (22 роки)(20011125) | 3 | 0 | «Олександрія» |
4 | 2ЗХ | Максим Таловєров | 28-6-2000 28 червня 2000 (24 роки)(20000628) | 3 | 0 | «ЛАСК» |
6 | 2ЗХ | Олексій Сич | 1-4-2001 1 квітня 2001 (23 роки)(20010401) | 3 | 0 | «Рух» (Львів) |
16 | 2ЗХ | Арсеній Батагов | 5-3-2002 5 березня 2002 (22 роки)(20020305) | 3 | 0 | «Зоря» (Луганськ) |
13 | 2ЗХ | Володимир Салюк | 25-6-2002 25 червня 2002 (22 роки)(20020625) | 2 | 0 | «Чорноморець» (Одеса) |
5 | 3ПЗ | Валентин Рубчинський | 15-2-2002 15 лютого 2002 (22 роки)(20020215) | 3 | 1 | «Динамо» (Київ) |
18 | 3ПЗ | Дмитро Криськів | 6-10-2000 6 жовтня 2000 (23 роки)(20001006) | 3 | 1 | «Шахтар» (Донецьк) |
7 | 3ПЗ | Олег Очеретько | 25-5-2003 25 травня 2003 (21 рік)(20030525) | 3 | 0 | «Шахтар» (Донецьк) |
8 | 3ПЗ | Микола Михайленко | 22-5-2001 22 травня 2001 (23 роки)(20010522) | 3 | 0 | «Динамо» (Київ) |
10 | 3ПЗ | Максим Брагару | 21-7-2002 21 липня 2002 (22 роки)(20020721) | 3 | 0 | «Динамо» (Київ) |
11 | 3ПЗ | Максим Хлань | 27-1-2003 27 січня 2003 (21 рік)(20030127) | 3 | 0 | «Лехія» (Гданськ) |
17 | 3ПЗ | Олег Федор | 23-7-2004 23 липня 2004 (20 років)(20040723) | 3 | 0 | «Рух» (Львів) |
15 | 3ПЗ | Владислав Велетень | 1-10-2002 1 жовтня 2002 (21 рік)(20021001) | 1 | 0 | «Колос» (Ковалівка) |
9 | 4НП | Ігор Краснопір | 1-12-2002 1 грудня 2002 (21 рік)(20021201) | 3 | 1 | «Рух» (Львів) |
14 | 4НП | Данило Сікан (капітан) | 16-4-2001 16 квітня 2001 (23 роки)(20010416) | 3 | 0 | «Шахтар» (Донецьк) |
- Резервні гравці — 4
№ | Поз. | Гравець | Дата народження (вік) | Ігри | Голи | Клуб |
---|---|---|---|---|---|---|
22 | 1ВР | Яків Кінарейкін | 22-10-2003 22 жовтня 2003 (20 років)(20031022) | 0 | −0 | «Дніпро-1» (Дніпро) |
19 | 2ЗХ | Євген Павлюк | 18-8-2002 18 серпня 2002 (22 роки)(20020818) | 0 | 0 | «Ворскла» (Полтава) |
20 | 3ПЗ | Кирило Сігеєв | 16-5-2004 16 травня 2004 (20 років)(20040516) | 0 | 0 | «Шахтар» (Донецьк) |
21 | 3ПЗ | Артем Шулянський | 11-4-2001 11 квітня 2001 (23 роки)(20010411) | 0 | 0 | «Олександрія» |
Груповий етап
М | Команда | І | В | Н | П | МЗ | МП | РМ | О |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Марокко | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 3 | +3 | 6 |
2. | Аргентина | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 3 | +3 | 6 |
3. | Україна | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 | −2 | 3 |
4. | Ірак | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 7 | −4 | 3 |
Єдиноборства
Бокс
- Спортсменів — 3
Чоловіки
Спортсмени | Вагова категорія | Раунд 1/8 | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | |
---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Айдер Абдураїмов Харківська область | до 57 кг | Хав'єр Ібаньєс Діас (BUL) Поразка 0-5 | Завершив виступ | |||
Олександр Хижняк Полтавська область | до 80 кг | Пилип Акілов (HUN) Перемога 4-0 | Вандерлей Перейра (BRA) Перемога 5-0 | Арлен Лопес (CUB) Перемога 3-2 | Нурбек Оралбай (KAZ) Перемога 3-2 | 1 ! |
Дмитро Ловчинський Київська область | понад 92 кг | Теремоана Теремоана (AUS) Поразка — KO | Завершив виступ |
Боротьба
- Спортсменів — 9
Вільна боротьба
Спортсмени | Категорія | 1/8 фіналу | Чвертьфінал | Півфінал/ Втішний раунд | Фінал | |
---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Василь Михайлов Одеська область | до 86 кг | Майлс Амін (SMR) Поразка 4-7 | Завершив виступ | 10 | ||
Муразі Мчедлідзе Дніпропетровська область | до 97 кг | Ібрагім Чіфтчі (TUR) Перемога 5-1 | Гіві Матчарашвілі (GEO) Поразка 0-11 | Ніколас Де Лань (RSA) Перемога 5-3 | Магомедхан Магомедов (AZE) Поразка 0-10 | 5 |
Олександр Хоцянівський Донецька область | до 125 кг | Гено Петріашвілі (GEO) Поразка 0-11 | Н/Д | Роберт Баран (POL) Поразка 0-3 | Завершив виступ | 16 |
Жіноча боротьба
Спортсменки | Категорія | 1/8 фіналу | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | |
---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Оксана Лівач Львівська область | до 50 кг | Актенге Кевнімжаєва (UZB) Перемога 10-0 | Вінеш Фогат (IND) Поразка 5-7 | Н/Д | Юї Сусакі (JPN) Поразка 0-10 | 5 |
Аліна Грушина-Акобія Київська область | до 57 кг | Ангеліна Лисак (POL) Перемога 16-13 | Гелен Маруліс (USA) Поразка 4-7 | Завершила виступ | 9 | |
Ірина Коляденко Київська область | до 62 кг | Пуревдорджийн Орхон (MGL) Перемога 8-7 | Біляна Дудова (BUL) Перемога 7-3 | Айсулуу Тинибекова (KGZ) Перемога 9-2 | Сакура Мотокі (JPN) Поразка 1-12 | 2 ! |
Тетяна Сова Херсонська область | до 68 кг | Ніша Дахія (IND) Поразка 4-6 | Завершила виступ | 11 |
Греко-римська боротьба
Спортсмени | Категорія | 1/8 фіналу | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | |
---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Парвіз Насібов Запорізька область | до 67 кг | Мате Немеш (SRB) Перемога 3-2 | Амантур Ісмаїлов (KGZ) Перемога 7-6 | Хасрат Джафаров (AZE) Перемога 3-3 | Саїд Есмаеїлі (IRI) Поразка 5-6 | 2 ! |
Жан Беленюк Полтавська область | до 87 кг | Цянь Хайтао (CHN) Перемога 7-1 | Нурсултан Турсинов (KAZ) Перемога 7-3 | Аліреза Мохмадіпіані (IRI) Поразка 3-3 | Аркадіуш Кулинич (POL) Перемога 3-1 | 3 ! |
Дзюдо
- Спортсменів — 5
Чоловіки
Спортсмени | Дисципліна | Раунд 1/32 | Раунд 1/16 | Чвертьфінал | Півфінал | Втішний поєдинок | Фінал | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Дільшот Халматов Київ | до 60 кг | Достон Рузієв (UZB) Перемога 01-00 | Єлдос Сметов (KAZ) Поразка 00-01 | Завершив виступ | 9= | |||
Богдан Ядов Київ | до 66 кг | Кубаничбек Айбек Уулу (KGZ) Перемога 11-00 | Йондонперенлейн Басхуу (MGL) Поразка 00-10 | Завершив виступ | 9= |
Жінки
Спортсменки | Дисципліна | Раунд 1/32 | Раунд 1/16 | Чвертьфінал | Півфінал | Втішний поєдинок | Фінал | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Дар'я Білодід Київ | до 57 кг | Нера Тіебва (KIR) Перемога 10-00 | Харука Фунакубо (JPN) Поразка 00-10 | Завершила виступ | 9= | |||
Єлизавета Литвиненко Дніпропетровська область | до 78 кг | Н/Д | Лоріана Кука (KOS) Перемога 01-00 | Аліса Белланді (ITA) Поразка 00-10 | Н/Д | Ма Чженчжао (CHN) Поразка 00-10 | Завершила виступ | 7 |
Христина Гоман Київ | понад 78 кг | Маріт Кемпс (NED) Поразка 00-10 | Завершила виступ | 17= |
Фехтування
- Спортсменів — 8[4]
Жінки
Спортсменки | Дисципліна | Раунд 1/32 | Раунд 1/16 | Раунд 1/8 | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | Місце |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | Суперник Рахунок | |||
Джоан Фейбі Бежура Київ | індивідуальна шпага | Н/Д | Ор'ян Малло (FRA) Поразка 13-14 | Завершила виступ | 29 | |||
Олена Кривицька Київ | Н/Д | Александра Ндоло (KEN) Перемога 13-12 | Жуйєнь Сяо (CAN) Перемога 15-14 | Вівіан Кон (HKG) Поразка 7-15 | Завершила виступ | 8 | ||
Влада Харькова Київ | Н/Д | Марґеріта Ґуцці Вінченті (USA) Перемога 15-6 | Міхо Йошімура (JPN) Перемога 15-10 | Ор'ян Малло (FRA) Поразка 10-15 | Завершила виступ | 7 | ||
Джоан Фейбі Бежура Київ Олена Кривицька Київ Влада Харькова Київ Дарʼя Варфоломеєва Київ[5] | командна шпага | Н/Д | Китай (CHN) Поразка 41-45 | Єгипет (EGY) Перемога 45-31 | Південна Корея (KOR) Поразка 38-45 | 6 | ||
Ольга Харлан Київ | індивідуальна шабля | Н/Д | Сіхомі Фукусіма (JPN) Перемога 15-9 | Анна Башта (AZE) Перемога 15-6 | Анна Мартон (HUN) Перемога 15-7 | Сара Бальцер (FRA) Поразка 7-15 | Чой Се Бін (KOR) Перемога 15-14 | 3 ! |
Аліна Комащук Одеська область | Н/Д | Чон Хаюнг (KOR) Поразка 8-15 | Завершила виступ | 26 | ||||
Олена Кравацька Одеська область | Сауссен Будиаф (ALG) Перемога 15-8 | Місакі Емура (JPN) Поразка 14-15 | Завершила виступ | 32 | ||||
Ольга Харлан Київ Юлія Бакастова Київ Аліна Комащук Одеська область Олена Кравацька Одеська область | командна шабля | Н/Д | Італія (ITA) Перемога 45-37 | Японія (JPN) Перемога 45-32 | Південна Корея (KOR) Перемога 45-42 | 1 ! |
Пересувні види спорту
Велосипедний спорт
- Спортсменів — 4
Велоперегони на шосе
Спортсмен | Дисципліна | Час | Місце |
---|---|---|---|
Анатолій Будяк Донецька область | чоловіча групова гонка | 6:39:27 | 66 |
Юлія Бірюкова Львівська область | жіноча групова гонка | 4:10:47 | 67 |
жіноча роздільна гонка | 44:43.73 | 27 |
Маунтенбайк
Спортсмен | Дисципліна | Час | Місце |
---|---|---|---|
Олександр Гудима Рівненська область | чоловіки | -1 коло | 32 |
Яна Беломоіна Волинська область | жінки | -1 коло | 26 |
Стрілецькі види спорту
Стрільба
Спортсменів — 6
Кульова стрільба
Чоловіки
Спортсмени | Дисципліна | Кваліфікація | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|
Очки | Місце | Очки | Місце | ||
Павло Коростильов Львівська область | пневматичний пістолет, 10 м | 576 | 12 | Завершив виступ | |
швидкісний пістолет, 25 м | 587-17x | 3 Q | 16 | 5 | |
Віктор Банькін Київ | пневматичний пістолет, 10 м | 576 | 11 | Завершив виступ | |
Максим Городинець Полтавська область | швидкісний пістолет, 25 м | 584-14x | 8 | Завершив виступ | |
Сергій Куліш Черкаська область | пневматична гвинтівка, 10 м | 627.4 | 27 | Завершив виступ | |
гвинтівка з трьох положень, 50 м | 592-39x | 3 Q | 461.3 | 2 ! |
Жінки
Спортсменка | Дисципліна | Кваліфікація | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|
Очки | Місце | Очки | Місце | ||
Олена Костевич Чернігівська область | пневматичний пістолет, 10 м | 572 | 19 | Завершила виступ | |
пістолет, 25 м | 576 | 25 | Завершила виступ |
Змішані змагання
Спортсмени | Дисципліна | Кваліфікація | Фінал / BM | ||
---|---|---|---|---|---|
Очки | Місце | Очки | Місце | ||
Олена Костевич Чернігівська область Віктор Банькін Київ | пневматичний пістолет, 10 м | 572 | 13 | Завершили виступ |
Стендова стрільба
Спортсменка | Дисципліна | Кваліфікація | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|
Очки | Місце | Очки | Місце | ||
Ірина Маловічко Одеська область | скит | 113 | 24 | Завершила виступ |
Стрільба з лука
- Спортсменів — 2
Чоловіки
Спортсмен | Дисципліна | Попередній раунд | Раунд 1/32 | Раунд 1/16 | Раунд 1/8 | Чверть- фінали | Півфінали | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Михайло Усач Рівненська область | Індивідуальна першість | 651 | 48 | Маркус Д'Алмейда (BRA) Поразка 2-6 | Завершив виступ | 33 |
Жінки
Спортсменка | Дисципліна | Попередній раунд | Раунд 1/32 | Раунд 1/16 | Раунд 1/8 | Чверть- фінали | Півфінали | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Вероніка Марченко Львівська область | Індивідуальна першість | 657 | 25 | Лі Ц-Ц (TPE) Перемога 6-4 | Алехандра Валенсія (MEX) Поразка 4-6 | Завершила виступ | 17 |
Змішані змагання
Спортсмени | Дисципліна | Попередній раунд | Раунд 1/8 | Чверть- фінали | Півфінали | Фінал | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Місце | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Михайло Усач Рівненська область Вероніка Марченко Львівська область | Командна першість | 1308 | 21 | Завершили виступ | 21 |
Комбіновані види спорту
Сучасне п'ятиборство
- Спортсменів — 3
Спортсмени | Дисципліна | Фехтування (шпага, один дотик) | Верхова їзда (конкур) | Плавання (200 м вільним стилем) | Комбайн: стрільба/біг (10 м, пневматичний пістолет)/(3200 м) | Всього очок | Фінальне місце | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Результат | Очки | Час | Очки | Час (штрафні очки) | Очки | Час | Очки | ||||
Олександр Товкай Київ | Чоловіки | 24+1 | 245 | ||||||||
Владислав Чекан Київ | 15 | 200 | - | 300 | |||||||
Валерія Пермикіна Київ | Жінки |
Танцювальні види спорту
Брейкінг
- Спортсменів — 3
Чоловіки
Спортсмен | Змагання | Группова стадія | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Олег Кузнєцов (Kuzya) Київ | особисті змагання | J Attack (AUS) Перемога 2 (17) – 0 (1) | Phil Wizard (CAN) Нічия 1 (8) –1 (10) | Dany Dann (FRA) Поразка 0 (4) –2 (14) | 3 | Завершив виступ |
Жінки
Спортсменки | Змагання | Группова стадія | Чвертьфінал | Півфінал | Фінал | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | Суперник Результат | Суперник Результат | Суперник Результат | Місце | ||
Анна Пономаренко (Stefani) Харківська область | B-Girls | Ayumi (JPN) Нічия 1 (8) –1 (10) | Señorita Carlota (FRA) Перемога 2 (12) – 0 (6) | Kate (UKR) Нічия 1 (10) –1 (8) | 3 | Завершила виступ | 9 | ||
Катерина Павленко (Kate) Харківська область | Señorita Carlota (FRA) Перемога 2 (15) – 0 (3) | Ayumi (JPN) Нічия 1 (12) –1 (6) | Stefani (UKR) Нічия 1 (8) –1 (10) | 1 | 671 (CHN) Поразка 0 (7) –3 (20) | Завершила виступ | 6 |
Примітки
- ↑ Мороз, Євген (11 серпня 2024). Україна показала найкращий результат за 12 років на Олімпійських іграх за кількістю "золота": всі результати. suspilne.media. Процитовано 12 серпня 2024.
- ↑ Ukraine Olympic Team — Squad statistics. transfermarkt.com (англ.). Процитовано 4 серпня 2024.
- ↑ Match report – Iraq v Ukraine (PDF). Olympics.com. 24 липня 2024. Процитовано 25 липня 2024.
- ↑ Мороз, Євген; Левицький, Василь (9 липня 2024). Збірна України з фехтування визначилася зі складом на Олімпійські ігри-2024. Суспільне. Архів оригіналу за 9 липня 2024. Процитовано 14 липня 2024.
{{cite web}}
: Недійсний|мертвий-url=dead
(довідка) - ↑ https://ua.tribuna.com/uk/fencing/1000000164740-xarlan-komashhuk-kravaczkaya-i-bakastova-v-sostave-sborn/
Джерела
- Склад олімпійської збірної України з легкої атлетики на вебсайті Світової легкої атлетики (англ.)
- Склад олімпійської збірної України на вебсайті Національного олімпійсього комітету України
- Париж-2024. Українські спортсмени здобули 67 ліцензій на Олімпійські ігри
- п
- о
- р
Український спорт Україна Спорт Олімпійські ігри Легка атлетика |