Чемпіонат України з футболу серед аматорів 2012 Подробиці Дата проведення 2 травня — 15 вересня 2012 Кількість учасників 18 Міста 17 Призові місця Чемпіон «Карпати» (Коломия ) (1-й раз) Віцечемпіон «Локомотив» (Куп'янськ ) Третє місце «Совіньйон» (смт Таїрове ) «Гвардієць» (смт Гвардійське) Статистика
Чемпіонат України з футболу серед аматорів 2012 — 16-ий чемпіонат України серед аматорів. Розпочався 2 травня 2012 року.
Учасники
Місцезнаходження команд-учасниць аматорського чемпіонату України 2012
У чемпіонаті брали участь 18 команд, розбитих на 3 групи. До фінальної частини вийшли по три найкращі команди з 1 і 3 групи, та два найкращі з 2 групи. Які у двох групах по 4 команди визначили переможців, що і поборолися в фінальному матчі за золоті нагороди чемпіонату. Переможцем вперше стали «Карпати» (Коломия ).
Результати
Груповий етап
Група 1 М Команда І В Н П РМ О 1 ОДЕК 10 9 0 1 20−5 27 2 «Ретро» 10 6 1 3 10−7 19 3 «Карпати» 10 4 2 4 12−13 14 4 «Легіон» 10 3 1 6 7−17 10 5 «Тернопіль» 10 3 0 7 8−5 9 6 «Володарка» 10 2 2 6 5−15 8
Пройшов до наступного етапу
Здобув професіональний статус
Вибув зі змагань
Результати матчів
6.06 (середа) 1. ОДЕК — «Легіон» — 2:0 2.05 (середа) 2. «Ретро» — ФК «Володарка» — 1:0 10.05 (четвер) 3. «Карпати» — ФК «Тернопіль» — 2:0 25.05 (п'ятниця) 4. «Легіон» — ФК «Тернопіль» — 0:4 16.05 (середа) 5. ФК «Володарка» — «Карпати» — 0:0 16.05 (середа) 6. ОДЕК — «Ретро» — 2:0 22.05 (вівторок) 7. «Ретро» — «Легіон» — 1:0 23.05 (середа) 8. «Карпати» — ОДЕК — 1:4 22.05 (вівторок) 9. ФК «Тернопіль» — ФК «Володарка» — 2:0 30.05 (середа) 10. «Легіон» — ФК «Володарка» — 1:1 30.05 (середа) 11. ОДЕК — ФК «Тернопіль» — 2:0 30.05 (середа) 12. «Ретро» — «Карпати» — 0:0 13.06 (середа) 13. «Карпати» — «Легіон» — 1:3 13.06 (середа) 14. ФК «Тернопіль» — «Ретро» — 2:1 13.06 (середа) 15. ФК «Володарка» — ОДЕК — 0:3 20.06 (середа) 16. «Легіон» — ОДЕК — 0:2 20.06 (середа) 17. ФК «Володарка» — «Ретро» — 0:1 20.06 (середа) 18. ФК «Тернопіль» — «Карпати» — -:+ 27.06 (середа) 19. ФК «Тернопіль» — «Легіон» — -:+ 27.06 (середа) 20. «Карпати» — ФК «Володарка» — 4:1 27.06 (середа) 21. «Ретро» — ОДЕК — 3:0 (техн. поразка) 4.07 (середа) 22. «Легіон» — «Ретро» — 0:3 4.07 (середа) 23. ОДЕК — «Карпати» — 2:1 4.07 (середа) 24. ФК «Володарка» — ФК «Тернопіль» — +:- 11.07 (середа) 25. ФК «Володарка» — «Легіон» — 3:0 (техн. поразка) 11.07 (середа) 26. ФК «Тернопіль» — ОДЕК — -:+ 11.07 (середа) 27. «Карпати» — «Ретро» — 3:0 (техн. поразка) 14.07 (середа) 28. «Легіон» — «Карпати» — 3:0 (техн. поразка) 14.07 (середа) 29. «Ретро» — ФК «Тернопіль» — +:- 14.07 (середа) 30. ОДЕК — ФК "Володарка — 3:0 (техн. поразка)
Найкращі бомбардири:
Газицький Віктор (ОДЕК) — 8(1) голів (пен.) Семенець Богдан (ФК «Тернопіль») — 5 Білінчук Андрій (ОДЕК) — 3
Група 2 М Команда І В Н П РМ О 1 «Локомотив» 6 5 0 1 10−3 15 2 «Нове життя» 6 3 1 2 5−4 10 3 «Арсенал» 6 2 0 4 5−12 6 4 «Жемчужина» 6 1 1 4 4−5 4 5 «Олімпік»[1] 0 0 0 0 0−0 0
Пройшов до наступного етапу
Здобув професіональний статус
Вибув зі змагань
Результати анульовано
Результати матчів
02.05 (середа) 1. «Арсенал» — «Жемчужина» — 1:2 2. «Олімпік» — «Локомотив» 9.05 (середа) 3. «Жемчужина» — «Олімпік» — 6:1 9.05 (середа) 4. «Нове Життя» — «Арсенал» — 2:0 16.05 (середа) 5. «Олімпік» — «Нове Життя» — 0:4 16.05 (середа) 6. «Локомотив» — «Жемчужина» — 1:0 23.05 (середа) 7. «Нове Життя» — «Локомотив» — 1:2 25.05 (п'ятниця) 8. «Арсенал» — «Олімпік» — 3:0 (технічна поразка) 30.05 (середа) 9. «Локомотив» — «Арсенал» — 3:0 30.05 (середа) 10. «Жемчужина» — «Нове Життя» — 0:0 6.06 (середа) 11. «Жемчужина» — «Арсенал» — 2:3 12. «Локомотив» — «Олімпік» 13. «Олімпік» — «Жемчужина» 20.06 (середа) 14. «Арсенал» — «Нове Життя» — 1:0 15. «Нове Життя» — «Олімпік» 27.06 (середа) 16. «Жемчужина» — «Локомотив» — -:+ 4.07 (середа) 17. «Локомотив» — «Нове Життя» — 1:2 18. «Олімпік» — «Арсенал» 11.07 (середа) 19. «Арсенал» — «Локомотив» — 0:3 11.07 (середа) 20. «Нове Життя» — «Жемчужина» — +:-
Найкращі бомбардири: Сіроштан Олег («Локомотив») — 2 голи Холодков Олександр («Локомотив») — 2 Биканов Ігор («Локомотив») — 2
Група 3 М Команда І В Н П РМ О 1 «Гвардієць» 12 10 0 2 33−16 30 2 «Совіньйон» 12 9 1 2 33−10 28 3 «Торпедо» 12 7 2 3 26−24 23 4 ІТВ 12 5 1 6 22−27 16 5 ФК «Тарутине» 12 4 1 7 24−29 13 6 «Форос» 12 2 0 10 15−34 6 7 СКА 12 1 1 10 6−19 4
Пройшов до наступного етапу
Здобув професіональний статус
Вибув зі змагань
Результати матчів
2.05 (середа) 1. «Совіньон» — ФК «Тарутине» — 4:1 2.05 (середа) 2. ІТВ — СКА (Одеса) — 1:1 2.05 (середа) 3. «Форос» — «Гвардієць» — 1:2 15.05 (вівторок) 4. СКА (Одеса) — «Форос» — 3:1 16.05 (середа) 5. ФК «Тарутине» — ІТВ — 4:1 16.05 (середа) 6. «Торпедо» — «Совіньон» — 1:1 23.05 (середа) 7. ІТВ — «Торпедо» — 3:2 23.05 (середа) 8. «Форос» — ФК «Тарутине» — 3:4 23.05 (середа) 9. «Гвардієць» — СКА (Одеса) — 6:1 30.05 (середа) 10. ФК «Тарутине» — «Гвардієць» — 1:2 31.05 (четвер) 11. «Торпедо» — «Форос» — 2:1 30.05 (середа) 12. «Совіньон» — ІТВ — 3:0 6.06 (середа) 13. «Форос» — «Совіньон» — 0:3 6.06 (середа) 14. «Гвардієць» — «Торпедо» — 3:0 6.06 (середа) 15. СКА (Одеса) — ФК «Тарутине» — 1:3 13.06 (середа): 16. «Торпедо» — СКА (Одеса) — 1:0 13.06 (середа): 17. «Совіньон» — «Гвардієць» — 3:0 13.06 (середа): 18. ІТВ — «Форос» — 2:3 20.06 (середа) 19. «Гвардієць» — ІТВ — 4:1 20.06 (середа) 20. СКА (Одеса) — «Совіньон» — 0:6 20.06 (середа) 21. ФК «Тарутине» — «Торпедо» — 3:3 27.06 (середа) 22. ФК «Тарутине» — «Совіньон» — 2:3 27.06 (середа) 23. СКА (Одеса) — ІТВ — 0:1 27.06 (середа) 24. «Гвардієць» — «Форос» — 4:2 4.07 (середа) 25. «Форос» — СКА (Одеса) — +:- 4.07 (середа) 26. ІТВ — ФК «Тарутине» — 5:3 4.07 (середа) 27. «Совіньон» — «Торпедо» — 6:1 11.07 (середа) 28. «Торпедо» — ІТВ — 3:1 11.07 (середа) 29. ФК «Тарутине» — «Форос» — -:- 11.07 (середа) 30. СКА (Одеса) — «Гвардієць» — -:+ 15.07 (неділя) 31. «Гвардієць» — ФК «Тарутине» — 4:3 15.07 (неділя) 32. «Форос» — «Торпедо» — 4:7 15.07 (неділя) 33. ІТВ — «Совіньон» — 2:1 18.07 (середа) 34. «Совіньон» — «Форос» — 3:0 (техн. поразка) 18.07 (середа) 35. «Торпедо» — «Гвардієць» — 3:2 18.07 (середа) 36. ФК «Тарутине» — СКА (Одеса) — +:- 22.07 (неділя) 37. СКА (Одеса) — «Торпедо» — -:+ 22.07 (неділя) 38. «Гвардієць» — «Совіньон» — 3:0 (техн. поразка) 22.07 (неділя) 39. «Форос» — ІТВ — 0:4 25.07 (середа) 40. ІТВ — «Гвардієць» — 1:3 25.07 (середа) 41. «Совіньон» — СКА (Одеса) — +:- 25.07 (середа) 42. «Торпедо» — ФК «Тарутине» — 3:0 (техн. поразка)
Найкращі бомбардири: Коваленко Денис («Совіньйон») — 14 голів Тормозов Роман («Торпедо») — 14(5 пен.) Головещенко Денис («Гвардієць») — 7
Фінальний етап Дві групи по чотири команди, зігравши в одне коло з 10 по 13 вересня в Коломиї (група А) та Яремче (група Б), визначили переможців груп, а потім в Яремче на стадіоні «Юність» 15 вересня відбувся матч за звання чемпіону України 2012 року між цими командами.
Група А М Команда І В Н П РМ О 1 «Карпати» 3 2 1 0 6−4 7 2 «Гвардієць» 3 1 2 0 3−2 5 3 «Торпедо» 3 1 0 2 4−6 3 4 «Нове життя» 3 0 1 2 2−4 1
Пройшов до фіналу
Здобув бронзові медалі
Вибув зі змагань
Результати матчів
«Нове Життя» — «Гвардієць» — 0:0 «Карпати» — «Торпедо» — 3:2 «Гвардієць» — «Торпедо» — 2:1 «Карпати» — «Нове Життя» — 2:1 «Торпедо» — «Нове Життя» — 2:1 «Карпати» — «Гвардієць» — 1:1 М Команда І В Н П РМ О 1 «Локомотив» 3 2 0 1 7−2 6 2 «Совіньйон» 3 2 0 1 6−4 6 3 ОДЕК 3 1 0 2 3−3 3 4 «Ретро» 3 1 0 2 3−10 3
Пройшов до фіналу
Здобув бронзові медалі
Вибув зі змагань
Результати матчів
ОДЕК — «Ретро» — 0:1 «Совіньон» — «Локомотив» — 1:0 ОДЕК — «Совіньон» — 3:0 «Локомотив» — «Ретро» — 5:1 «Ретро» — «Совіньон» — 1:5 «Локомотив» — ОДЕК — 2:0
Фінал Яремче , стадіон «Юність» Глядачів: 4500
Арбітр: Федунець (Тернопіль)
Чемпіона України серед аматорів 2012 «Карпати» (Коломия) Вперше
Див. також
Джерела
Примітки ↑ «Олімпік» (Кіровоград) 6 червня 2012 знявся з участі у чемпіонаті. Матчі команди з цієї дати не відбувались. Результати попередніх зіграних матчів анульовані Прапор України
Чемпіонат Прем'єр-ліга Перша ліга Друга ліга Кубки Інші змагання Сезони клубів
Прем'єр-ліга Арсенал Волинь Ворскла Говерла Динамо Дніпро Зоря Іллічівець Карпати Кривбас Металіст Металург Д Металург З Таврія Чорноморець Шахтар