Budapest Grand Prix 2024, одиночний розряд
Budapest Grand Prix 2024, одиночний розряд | ||||
---|---|---|---|---|
Budapest Grand Prix 2024 | ||||
Переможець | Діана Шнайдер | |||
Фіналіст | Олександра Соснович | |||
Рахунок фіналу | 6–4, 6–4 | |||
Деталі | ||||
Сітка | 32 | |||
К-ть сіяних | 8 | |||
Дисципліни | ||||
| ||||
|
Діана Шнайдер виграла Budapest Grand Prix 2024, здолавши в фіналі Олександру Соснович з рахунком 6–4, 6–4. Це її третій титул WTA. Шнайдер — одна з 18 активних тенісисток, що здобували одиночні титули на всіх трьох покриттях (харді, траві та ґрунті), й перша, що зробила це впродовж одного року після Каролін Гарсія в 2022[1].
Торішня чемпіонка Марія Тимофеєва[2] програла Соснович у другому колі.
Сіяні
- Діана Шнайдер (Чемпіонка)
- Вікторія Томова (1 коло)
- Ван Сіюй (2 коло)
- Сара Соррібес Тормо (2 коло)
- Магдалена Френх (1 коло)
- Надія Подороська (1 коло)
- Утідзіма Моюка (1 коло, прип.гру)
- Варвара Грачова (1 коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Півфінали | Фінал | |||||||||||
1 | Діана Шнайдер | 6 | 6 | |||||||||
Ева Ліс | 3 | 3 | ||||||||||
1 | Діана Шнайдер | 6 | 6 | |||||||||
Олександра Соснович | 4 | 4 | ||||||||||
Анна Кароліна Шмідлова | 3 | 6 | 5 | |||||||||
Олександра Соснович | 6 | 3 | 7 |
Верхня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
1 | Д Шнайдер | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||||||
WC | Ф Штоллар | 3 | 6 | 4 | 1 | Д Шнайдер | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Q | К Макарова | 6 | 6 | Q | К Макарова | 3 | 3 | ||||||||||||||||||
WC | Т Бабош | 3 | 1 | 1 | Д Шнайдер | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
О Данилович | 65 | 4 | LL | Е Зейдель | 4 | 2 | |||||||||||||||||||
А Бондар | 77 | 6 | А Бондар | 5 | 5 | ||||||||||||||||||||
LL | Е Зейдель | 6 | 1 | LL | Е Зейдель | 7 | 7 | ||||||||||||||||||
7 | М Утідзіма | 1 | 0r | 1 | Д Шнайдер | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
3 | Ван Сіюй | 77 | 7 | Е Ліс | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
А Тодоні | 64 | 5 | 3 | Ван Сіюй | 64 | 3 | |||||||||||||||||||
Р Шрамкова | 6 | 4 | 6 | Р Шрамкова | 77 | 6 | |||||||||||||||||||
Q | М Булрару | 3 | 6 | 4 | Р Шрамкова | 6 | 3 | 65 | |||||||||||||||||
Т Корпач | 5 | 6 | 2 | Е Ліс | 4 | 6 | 77 | ||||||||||||||||||
Б Пера | 7 | 2 | 6 | Б Пера | 66 | 1r | |||||||||||||||||||
Е Ліс | 6 | 6 | Е Ліс | 78 | 4 | ||||||||||||||||||||
6 | Н Подороська | 3 | 0 |
Нижня половина
Перше коло | Друге коло | Чвертьфінали | Півфінали | ||||||||||||||||||||||
5 | М Френх | 65 | 4 | ||||||||||||||||||||||
Е Аванесян | 77 | 6 | Е Аванесян | 2 | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
Р Масарова | 6 | 6 | Р Масарова | 6 | 5 | 1 | |||||||||||||||||||
WC | Н Сабанін | 2 | 3 | Е Аванесян | 6 | 3 | 2 | ||||||||||||||||||
К Рахімова | 6 | 4 | 0 | АК Шмідлова | 2 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
АК Шмідлова | 3 | 6 | 6 | АК Шмідлова | 2 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Q | Г Топалова | 6 | 3 | 5 | 4 | С Соррібес Тормо | 6 | 2 | 2 | ||||||||||||||||
4 | С Соррібес Тормо | 4 | 6 | 7 | АК Шмідлова | 3 | 6 | 5 | |||||||||||||||||
8 | В Грачова | 3 | 0 | О Соснович | 6 | 3 | 7 | ||||||||||||||||||
С Ламенс | 6 | 6 | С Ламенс | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
Q | К Монне | 6 | 6 | Q | К Монне | 4 | 0 | ||||||||||||||||||
Q | А Тот | 1 | 1 | С Ламенс | 4 | 6 | 4 | ||||||||||||||||||
М Тимофеєва | 7 | 77 | О Соснович | 6 | 2 | 6 | |||||||||||||||||||
Q | З Вальтерт | 5 | 63 | М Тимофеєва | 3 | 4 | |||||||||||||||||||
О Соснович | 2 | 6 | 6 | О Соснович | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
2 | В Томова | 6 | 2 | 4 |
Кваліфікація
Сіяні
- Ана Богдан (1 коло)
- Елла Зейдель (гра за відбір, щаслива лузерка)
- Лучія Чирич Багарич (1 коло)
- Вероніка Ер'явець (1 коло)
- Катерина Макарова (відібралася)
- Катерина Байндль (знялася)
- Катаріна Завацька (гра за відбір, withdrew)
- Юлія Авдеєва (1 коло)
- Кароль Монне (відібралася)
- Міріам Булгару (відібралася)
- Тена Лукас (гра за відбір, прип.гру)
- Зімона Вальтерт (відібралася)
Відібралися
- Міріам Булгару
- Гергана Топалова
- Кароль Монне
- Амарісса Тот
- Катерина Макарова
- Зімона Вальтерт
Щаслива невдаха
- Елла Зейдель
Сітка кваліфікації
Перший номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
1 | Ана Богдан | 2 | 4 | |||||||||
Анна Сіскова | 6 | 6 | ||||||||||
Анна Сіскова | 4 | 6 | 63 | |||||||||
10 | Міріам Булгару | 6 | 1 | 77 | ||||||||
WC | Greta Nemcsek | 1 | 1 | |||||||||
10 | Міріам Булгару | 6 | 6 |
Другий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
2 | Елла Зейдель | 7 | 7 | |||||||||
Лола Радівоєвич | 5 | 5 | ||||||||||
2 | Елла Зейдель | 6 | 3 | 3 | ||||||||
Гергана Топалова | 3 | 6 | 6 | |||||||||
Гергана Топалова | 6 | 6 | ||||||||||
8 | Юлія Авдеєва | 3 | 1 |
Третій номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
3 | Лучія Чирич Багарич | 3 | 4 | |||||||||
Алевтина Ібрагімова | 6 | 6 | ||||||||||
Алевтина Ібрагімова | 2 | 2 | ||||||||||
9 | Кароль Монне | 6 | 6 | |||||||||
Марія Сара Попа | 4 | 2 | ||||||||||
9 | Кароль Монне | 6 | 6 |
Четвертий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
4 | Вероніка Ер'явець | 3 | 6 | 3 | ||||||||
WC | Амарісса Тот | 6 | 3 | 6 | ||||||||
WC | Амарісса Тот | 5 | 6 | 3 | ||||||||
11 | Тена Лукас | 7 | 1 | 1r | ||||||||
WC | Melinda Biro | 4 | 1 | |||||||||
11 | Тена Лукас | 6 | 6 |
П'ятий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
5 | Катерина Макарова | 6 | 6 | |||||||||
Емілі Ейпплтон | 3 | 2 | ||||||||||
5 | Катерина Макарова | w/o | ||||||||||
7 | Катаріна Завацька | |||||||||||
Єсіка Малецкова | 4 | 5 | ||||||||||
7 | Катаріна Завацька | 6 | 7 |
Шостий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
Alt | Тан Цяньхвей | 77 | 6 | |||||||||
Аміна Аншба | 64 | 4 | ||||||||||
Alt | Тан Цяньхвей | 1 | 4 | |||||||||
12 | Зімона Вальтерт | 6 | 6 | |||||||||
Анастасія Соболєва | 4 | 2 | ||||||||||
12 | Зімона Вальтерт | 6 | 6 |
Примітки
Посилання
- Основна сітка
- Сітка кваліфікації
- п
- о
- р
Тур WTA 2024
« 2023
2025 »
- Окленд (О, П)
- Гобарт (О, П)
- Хуа-Хін (О, П)
- Клуж-Напока (О, П)
- Остін (О, П)
- Богота (О, П)
- Руан (О, П)
- Рабат (О, П)
- Ноттінгем (О, П)
- Росмален (О, П)
- Бірмінгем (О, П)
- Бад-Гомбург (О, П)
- Будапешт (О, П)
- Палермо (О, П)
- Яси (О, П)
- Прага (О, П)
- Клівленд (О, П)
- Монастір (О, П)
- Нінбо (О, П)
- Осака (О, П)
- Ґуанчжоу (О, П)
- Гонконг (О, П)
- Меріда (О, П)
- Наньчан (О, П)
- United Cup
- Кубок Біллі Джин Кінґ
- Фінал
- Кубок Гопмана
- Олімпійські ігри (О, П, М)
- Фінал WTA (О, П)
- WTA Elite Trophy (О, П)