Credit One Charleston Open 2022, одиночний розряд
Credit One Charleston Open 2022, одиночний розряд | ||||
---|---|---|---|---|
Credit One Charleston Open 2022 | ||||
Переможець | Белінда Бенчич | |||
Фіналіст | Унс Джабір | |||
Рахунок фіналу | 6–1, 5–7, 6–4 | |||
Деталі | ||||
Сітка | 56 (4WC, 1PR, 8Q) | |||
К-ть сіяних | 16 | |||
Дисципліни | ||||
| ||||
|
Белінда Бенчич виграла турнір Credit One Charleston Open 2022, здолавши в фіналі Унс Джабір з рахунком 6–1, 5–7, 6–4. Вона стала першою швейцарською переможницею, відколи Мартіна Хінгіс святкувала перемогу в 1999 році. Після цього тріумфу вона вигравала титули на всіх поверхнях[1][2].
Титул повинна була захищати Вероніка Кудерметова[3], але вона знялася перед початком турніру.
Сіяні
Перші вісім номерів посіву починали з другого кола.
- 01. Орина Соболенко (3 коло)
- 02. Паула Бадоса (чвертьфінал)
- 03. Кароліна Плішкова (3 коло)
- 04. Унс Джабір (фінал)
- 05. Олена Рибакіна (2 коло)
- 06. Джессіка Пегула (3 коло)
- 07. Лейла Фернандес (2 коло)
- 08. Вероніка Кудерметова (знялася)
- 09. Медісон Кіз (3 коло)
- 10. Белінда Бенчич (Чемпіонка)
- 11. Петра Квітова (1 коло, прип.гру)
- 12. Алізе Корне (3 коло)
- 13. Слоун Стівенс (1 коло)
- 14. Айла Томлянович (2 коло)
- 15. Аманда Анісімова (півфінал)
- 16. Чжан Шуай (2 коло)
Сітка
Легенда
|
|
|
Фінальна частина
Чвертьфінали | Півфінали | Фінал | |||||||||||||||||
15 | Аманда Анісімова | 6 | 6 | ||||||||||||||||
LL | Коко Вандевей | 1 | 2 | ||||||||||||||||
15 | Аманда Анісімова | 6 | 1 | 4 | |||||||||||||||
4 | Унс Джабір | 2 | 6 | 6 | |||||||||||||||
4 | Унс Джабір | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Ангеліна Калініна | 3 | 2 | |||||||||||||||||
4 | Унс Джабір | 1 | 7 | 4 | |||||||||||||||
10 | Белінда Бенчич | 6 | 5 | 6 | |||||||||||||||
Магда Лінетт | 0 | 2 | |||||||||||||||||
Катерина Олександрова | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Катерина Олександрова | 4 | 3 | |||||||||||||||||
10 | Белінда Бенчич | 6 | 6 | ||||||||||||||||
10 | Белінда Бенчич | 2 | 77 | 6 | |||||||||||||||
2 | Паула Бадоса | 6 | 62 | 4 |
Верхня половина
Секція 1
Перше коло | Друге коло | Third Round | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
1/WC | О Соболенко | 77 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Е Ріск | 7 | 6 | Е Ріск | 63 | 4 | ||||||||||||||||||||
WC | К Макнеллі | 5 | 3 | 1/WC | О Соболенко | 6 | 4 | 3 | |||||||||||||||||
Ю Путінцева | 6 | 711 | 15 | А Анісімова | 3 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Q | Р Андерсон | 2 | 69 | Ю Путінцева | 1 | 2 | |||||||||||||||||||
Q | С Вікері | 0 | 5 | 15 | А Анісімова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
15 | А Анісімова | 6 | 7 | 15 | А Анісімова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
LL | К Вандевей | 6 | 4 | 6 | LL | К Вандевей | 1 | 2 | |||||||||||||||||
А Гасанова | 3 | 6 | 3 | LL | К Вандевей | 3 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
М Болквадзе | 2 | 3 | Л Девіс | 6 | 3 | 3 | |||||||||||||||||||
Л Девіс | 6 | 6 | LL | К Вандевей | 6 | 3 | 6 | ||||||||||||||||||
Г Лі | 2 | 3 | 6 | Дж Пегула | 4 | 6 | 4 | ||||||||||||||||||
Я Паоліні | 6 | 6 | Я Паоліні | 2 | 1 | ||||||||||||||||||||
6 | Дж Пегула | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Секція 2
Перше коло | Друге коло | Third Round | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
4 | У Джабір | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
WC | Е Наварро | 64 | 6 | 3 | WC | Е Наварро | 3 | 2 | |||||||||||||||||
М Бренгл | 77 | 2 | 0r | 4 | У Джабір | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
С Ван | 62 | 4 | І-К Бегу | 3 | 2 | ||||||||||||||||||||
І-К Бегу | 77 | 6 | І-К Бегу | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
Q | С Чанг | 5 | 4 | 14 | А Томлянович | 2 | 3 | ||||||||||||||||||
14 | А Томлянович | 7 | 6 | 4 | У Джабір | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
12 | А Корне | 6 | 7 | А Калініна | 3 | 2 | |||||||||||||||||||
Алісія Паркс | 0 | 5 | 12 | А Корне | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Е-Г Русе | 3 | 0 | Г Баптіст | 3 | 2 | ||||||||||||||||||||
Г Баптіст | 6 | 6 | 12 | А Корне | 65 | 5 | |||||||||||||||||||
О Соснович | 4 | 4 | А Калініна | 77 | 7 | ||||||||||||||||||||
А Калініна | 6 | 6 | А Калініна | 6 | 2 | 6 | |||||||||||||||||||
5 | О Рибакіна | 4 | 6 | 4 | |||||||||||||||||||||
Нижня половина
Секція 3
Перше коло | Друге коло | Third Round | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
7 | Л Фернандес | 6 | 3 | 4 | |||||||||||||||||||||
М Лінетт | 4 | 6 | 77 | М Лінетт | 3 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
К Волинець | 6 | 3 | 64 | М Лінетт | 6 | 4 | 6 | ||||||||||||||||||
Ш Роджерс | 77 | 5 | 2 | К Канепі | 3 | 6 | 2 | ||||||||||||||||||
К Канепі | 62 | 7 | 6 | К Канепі | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
М Френх | 78 | 3 | М Френх | 5 | 3 | ||||||||||||||||||||
11 | П Квітова | 66 | 2r | М Лінетт | 0 | 2 | |||||||||||||||||||
13 | С Стівенс | 3 | 6 | 0 | К Олександрова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
Ц Чжень | 6 | 4 | 6 | Ц Чжень | 6 | 5 | 2r | ||||||||||||||||||
Q | Е Кійк | 1 | 1 | К Олександрова | 2 | 7 | 5 | ||||||||||||||||||
К Олександрова | 6 | 6 | К Олександрова | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
PR | К Завацька | 6 | 6 | 3 | Ка Плішкова | 3 | 1 | ||||||||||||||||||
Ю Юань | 4 | 2 | PR | К Завацька | 7 | 5 | 4 | ||||||||||||||||||
3 | Ка Плішкова | 5 | 7 | 6 | |||||||||||||||||||||
Секція 4
Перше коло | Друге коло | Third Round | Чвертьфінали | ||||||||||||||||||||||
9 | М Кіз | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Q | У Ейкері | 5 | 6 | 6 | Q | У Ейкері | 3 | 1 | |||||||||||||||||
Q | Н Кіченок | 7 | 2 | 2 | 9 | М Кіз | 4 | 4 | |||||||||||||||||
А Конюх | 6 | 1 | 3 | 10 | Б Бенчич | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | Л Фругвіртова | 4 | 6 | 6 | WC | Л Фругвіртова | 1 | 66 | |||||||||||||||||
Ван Сіюй | 6 | 65 | 3 | 10 | Б Бенчич | 6 | 78 | ||||||||||||||||||
10 | Б Бенчич | 4 | 77 | 6 | 10 | Б Бенчич | 2 | 77 | 6 | ||||||||||||||||
16 | Ш Чжан | 6 | 6 | 2 | П Бадоса | 6 | 62 | 4 | |||||||||||||||||
Q | Ф Ді Лоренцо | 2 | 4 | 16 | Ш Чжан | 5 | 6 | 4 | |||||||||||||||||
LL | Г Вотсон | 4 | 2 | К Лю | 7 | 2 | 6 | ||||||||||||||||||
К Лю | 6 | 6 | К Лю | 6 | 68 | 1 | |||||||||||||||||||
А Гартоно | 1 | 4 | 2 | П Бадоса | 3 | 710 | 6 | ||||||||||||||||||
А Бондар | 6 | 6 | А Бондар | 1 | 4 | ||||||||||||||||||||
2 | П Бадоса | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
Кваліфікація
Сіяні
- Гезер Вотсон (гра за відбір, щаслива лузерка)
- Крістіна Макгейл (1 коло)
- Коко Вандевей (гра за відбір, щаслива лузерка)
- Robin Anderson (відібралася)
- Керолайн Долегайд (1 коло)
- Грейс Мін (гра за відбір)
- Джеймі Лоеб (гра за відбір)
- Франческа Ді Лоренцо (відібралася)
- Марсела Сакаріас (1 коло)
- Сача Вікері (відібралася)
- Габріела Лі (відібралася)
- Вітні Осуїгве (1 коло)
- Еллі Кійк (відібралася)
- Кетрін Гаррісон (гра за відбір)
- Ульрікке Ейкері (відібралася)
- Керол Чжао (гра за відбір)
Відібралися
- Ульрікке Ейкері
- Надія Кіченок
- Габріела Лі
- Робін Андерсон
- Софі Чанг
- Сача Вікері
- Еллі Кійк
- Франческа Ді Лоренцо
Щасливі невдахи
Сітка кваліфікації
Перший номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
1 | Гезер Вотсон | 6 | 6 | |||||||||
Alt | Елізабет Голбауер | 3 | 1 | |||||||||
1 | Гезер Вотсон | 4 | 4 | |||||||||
15 | Ульрікке Ейкері | 6 | 6 | |||||||||
Alt | Демі Схюрс | 1 | 0 | |||||||||
15 | Ульрікке Ейкері | 6 | 6 |
Другий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
2 | Крістіна Макгейл | 3 | 6 | 4 | ||||||||
Alt | Надія Кіченок | 6 | 4 | 6 | ||||||||
Alt | Надія Кіченок | 6 | 6 | |||||||||
14 | Кетрін Гаррісон | 1 | 0 | |||||||||
WC | Б'янка Фернандес | 3 | 1 | |||||||||
14 | Кетрін Гаррісон | 6 | 6 |
Третій номер посіву
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
3 | Коко Вандевей | 7 | 6 | |||||||||
WC | Джессі Ені | 5 | 0 | |||||||||
3 | Коко Вандевей | 3 | 2 | |||||||||
11 | Габріела Лі | 6 | 6 | |||||||||
Ellie Douglas | 65 | 4 | ||||||||||
11 | Габріела Лі | 77 | 6 |
Четвертий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
4 | Робін Андерсон | 2 | 6 | 6 | ||||||||
Ельвіна Калієва | 6 | 1 | 4 | |||||||||
4 | Робін Андерсон | 6 | 6 | |||||||||
16 | Керол Чжао | 3 | 1 | |||||||||
Alt | Чжань Хаоцін | 63 | 62 | |||||||||
16 | Керол Чжао | 77 | 77 |
П'ятий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
5 | Керолайн Долегайд | 3 | 6 | 3 | ||||||||
Луїза Чіріко | 6 | 3 | 6 | |||||||||
Луїза Чіріко | 66 | 2 | ||||||||||
Софі Чанг | 78 | 6 | ||||||||||
Софі Чанг | 7 | 6 | ||||||||||
12 | Вітні Осуїгве | 5 | 3 |
Шостий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
6 | Грейс Мін | 6 | 6 | |||||||||
Софія Шапатава | 2 | 1 | ||||||||||
6 | Грейс Мін | 3 | 1 | |||||||||
10 | Сача Вікері | 6 | 6 | |||||||||
WC | Katarina Jokic | 3 | 1 | |||||||||
10 | Сача Вікері | 6 | 6 |
Сьомий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
7 | Джеймі Лоеб | 6 | 6 | |||||||||
WC | Alexa Graham | 3 | 4 | |||||||||
7 | Джеймі Лоеб | 4 | 1 | |||||||||
13 | Еллі Кійк | 6 | 6 | |||||||||
Alt | Дезіре Кравчик | 6 | 5 | 3 | ||||||||
13 | Еллі Кійк | 2 | 7 | 6 |
Восьмий номер відбору
Перше коло | Гра за відбір | |||||||||||
8 | Франческа Ді Лоренцо | 6 | 6 | |||||||||
Alt | Тереза Мігалікова | 2 | 0 | |||||||||
8 | Франческа Ді Лоренцо | 63 | 6 | 6 | ||||||||
Alt | Людмила Кіченок | 77 | 4 | 4 | ||||||||
Alt | Людмила Кіченок | 64 | 77 | 6 | ||||||||
9 | Марсела Сакаріас | 77 | 63 | 2 |
Посилання на джерела
- ↑ Bencic holds off Jabeur in Charleston, wins sixth career title. Women's Tennis Association. 10 квітня 2022. Архів оригіналу за 19 квітня 2022. Процитовано 23 квітня 2022.
- ↑ Belinda Bencic tops Ons Jabeur in Charleston Open for first clay-court title. ESPN. Associated Press. 10 квітня 2022. Архів оригіналу за 20 квітня 2022. Процитовано 23 квітня 2022.
- ↑ Kudermetova charges to first career title in Charleston. Women's Tennis Association. 11 квітня 2021. Архів оригіналу за 20 серпня 2021. Процитовано 29 березня 2022.
Зовнішні посилання
- Основна сітка
- Сітка кваліфікації
- п
- о
- р
Тур WTA 2022
« 2021
2023 »
- Billie Jean King Cup
- Finals
- Qualifying Round
Bold denotes the mandatory tournaments (WTA 1000)
* – Tournaments are introduced due to the impact of the COVID-19 pandemic
* – Tournaments are introduced due to the impact of the COVID-19 pandemic
- WTA Elite Trophy
- WTA Finals