Веслування на байдарках і каное на літніх Олімпійських іграх 2000
Веслування на байдарках і каное на XXVII Олімпійських іграх | |
Місце проведення | Пенрайт Вайтвотер Міжнародний центр регати в Сіднеї |
---|---|
Дати | 17 вересня 2000 — 20 вересня 2000 (слалом) 26 вересня 2000 — 1 жовтня 2000 (спринт) |
← 1996 | 2004 → |
Змагання з веслування на байдарках і каное в програмі літніх Олімпійських ігор 2000 включають в себе два види дисциплін: слалом та спринтерські гонки.
Медальний залік
Місце | Країна | Золото | Срібло | Бронза | Загалом |
---|---|---|---|---|---|
1 | Угорщина (HUN) | 4 | 2 | 1 | 7 |
2 | Німеччина (GER) | 4 | 1 | 3 | 8 |
3 | Італія (ITA) | 2 | 0 | 1 | 3 |
4 | Норвегія (NOR) | 2 | 0 | 0 | 2 |
5 | Словаччина (SVK) | 1 | 1 | 1 | 3 |
Франція (FRA) | 1 | 1 | 1 | 3 | |
7 | Румунія (ROU) | 1 | 0 | 2 | 3 |
8 | Чехія (CZE) | 1 | 0 | 1 | 2 |
9 | Польща (POL) | 0 | 2 | 2 | 4 |
10 | Болгарія (BUL) | 0 | 2 | 0 | 2 |
Куба (CUB) | 0 | 2 | 0 | 2 | |
12 | Австралія (AUS) | 0 | 1 | 1 | 2 |
Велика Британія (GBR) | 0 | 1 | 1 | 2 | |
Канада (CAN) | 0 | 1 | 1 | 2 | |
15 | Росія (RUS) | 0 | 1 | 0 | 1 |
Швеція (SWE) | 0 | 1 | 0 | 1 | |
17 | Ізраїль (ISR) | 0 | 0 | 1 | 1 |
Загалом (17 збірних) | 16 | 16 | 16 | 48 |
Результати
Слалом
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
Каное-одиночки, чоловіки докладніше | Тоні Естанге (FRA) | Міхал Мартікан (SVK) | Юрай Мінчик (SVK) |
Каное-двійки, чоловіки докладніше | Словаччина (SVK) Павол Гохшорнер Петер Гохшорнер | Польща (POL) Кшиштоф Коломанський Міхал Станішевський | Чехія (CZE) Марек Їрас Томаш Мадер |
Байдарки-одиночки, чоловіки докладніше | Томас Шмідт (GER) | Пол Реткліфф (GBR) | П'єрпаоло Феррацці (ITA) |
Байдарки-одиночки, жінки докладніше | Штепанка Гільгертова (CZE) | Бриджит Гібаль (FRA) | Анн-Ліз Барде (FRA) |
Спринтерські гонки
Чоловіки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
Каное-одиночки, 500 м докладніше | Дьйордь Колоніч (HUN) | Максим Опалєв (RUS) | Андреас Діттмер (GER) |
Каное-одиночки, 1000 м докладніше | Андреас Діттмер (GER) | Ледіс Бальсейро (CUB) | Стівен Джайлс (CAN) |
Каное-двійки, 500 м докладніше | Угорщина (HUN) Ференц Новак Імре Пулай | Польща (POL) Даніель Єндрашко Павел Барашкевич | Румунія (ROU) Мітіка Прікоп Флорін Попеску |
Каное-двійки, 1000 м докладніше | Румунія (ROU) Мітіка Прікоп Флорін Попеску | Куба (CUB) Ібрагім Рохас Леобальдо Перейра | Німеччина (GER) Штефан Утес Ларс Кобер |
Байдарки-одиночки, 500 м докладніше | Кнут Гольманн (NOR) | Петар Мерков (BUL) | Михайло Калганов (ISR) |
Байдарки-одиночки, 1000 м докладніше | Кнут Гольманн (NOR) | Петар Мерков (BUL) | Тім Брабантс (GBR) |
Байдарки-двійки, 500 м докладніше | Угорщина (HUN) Золтан Каммерер Ботонд Шторц | Австралія (AUS) Деніел Коллінз Ендрю Трім | Німеччина (GER) Рональд Рауе Тім Віскеттер |
Байдарки-двійки, 1000 м докладніше | Італія (ITA) Антоніо Россі Беньяміно Бономі | Швеція (SWE) Маркус Оскарссон Генрік Нільссон | Угорщина (HUN) Крістіан Бартфаї Крістіан Вереб |
Байдарки-четвірки, 1000 м докладніше | Угорщина (HUN) Акош Верецкеї Габор Хорват Золтан Каммерер Ботонд Шторц | Німеччина (GER) Ян Шефер Марк Цабель Б'єрн Бах Штефан Ульм | Польща (POL) Гжегож Котович Адам Серочинський Даріуш Бялковський Марек Вітковський |
Жінки
Дисципліна | Золото | Срібло | Бронза |
---|---|---|---|
Байдарки-одиночки, 500 м докладніше | Йозефа Ідем (ITA) | Каролін Брюне (CAN) | Катрін Борхерт (AUS) |
Байдарки-двійки, 500 м докладніше | Німеччина (GER) Бірґіт Фішер Катрін Вагнер-Аугустін | Угорщина (HUN) Каталін Ковач Сільвія Сабо | Польща (POL) Беата Соколовська Анета Пастушка |
Байдарки-четвірки, 500 м докладніше | Німеччина (GER) Бірґіт Фішер Мануела Муке Анетт Шук Катрін Вагнер-Аугустін | Угорщина (HUN) Ріта Кебан Каталін Ковач Сільвія Сабо Ержебет Віскі | Румунія (ROU) Ралука Іоніце Маріана Лімбеу Елена Раду Санда Тома |
Посилання
- Результати слалому.
- Результати спринту.
|
|