Пляжний волейбол на Літній універсіаді 2013 — жіночий турнір
Пляжний волейбол — Жіночий турнір на Олімпійських іграх | |||||||
Дати | 6 липня 2013 — 12 липня 2013 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Призери | |||||||
| |||||||
← 2011 | 2015 → |
Турнір із пляжного волейболу серед жінок на літній Універсіаді 2013 пройшов з 8 по 12 липня 2013 року у Казані (Росія). У змаганнях взяли участь 32 команди.[1]
Медалісти
Золото | Silver | Бронза |
Росія (RUS) Катерина Хомякова Євгенія Уколова | Польща (POL) Кінга Колосинська Моніка Бжостек | Німеччина (GER) Юлія Катаріна Суде Шанталь Лабор'є |
Попередній раунд
Група A
М | Команда | Очки | Матчі | Сети | Мʼячі | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
В | П | В | П | В:П | В | П | В:П | |||
1 | Хомякова-Уколова | 4 | 2 | 0 | 84 | 53 | 1.585 | 4 | 0 | MAX |
2 | Аделін-Лонго | 3 | 1 | 1 | 70 | 76 | 0.921 | 2 | 2 | 1.000 |
3 | Бурак-Серик | 2 | 0 | 2 | 59 | 84 | 0.702 | 0 | 4 | 0.000 |
Група B
М | Команда | Очки | Матчі | Сети | Мʼячі | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
В | П | В | П | В:П | В | П | В:П | |||
1 | Лабор'є-Субе | 4 | 2 | 0 | 84 | 52 | 1.615 | 4 | 0 | MAX |
2 | Кокрелл-Сайдер | 3 | 1 | 1 | 84 | 54 | 1.556 | 2 | 3 | 0.667 |
3 | Меза Барран | 2 | 0 | 2 | 49 | 84 | 0.583 | 0 | 4 | 0.000 |
Група C
М | Команда | Очки | Матчі | Сети | Мʼячі | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
В | П | В | П | В:П | В | П | В:П | |||
1 | Квапілова-Рехакова | 4 | 2 | 0 | 84 | 54 | 1.556 | 4 | 0 | MAX |
2 | Робінсон-Ледокс | 3 | 1 | 1 | 76 | 71 | 1.070 | 2 | 2 | 1.000 |
3 | Себаллос-Ґонзаґа | 2 | 0 | 2 | 49 | 84 | 0.583 | 0 | 4 | 0.000 |
Група D
М | Команда | Очки | Матчі | Сети | Мʼячі | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
В | П | В | П | В:П | В | П | В:П | |||
1 | Гумана Раред-Пайсчк | 4 | 2 | 0 | 95 | 72 | 1.319 | 4 | 1 | 4.000 |
2 | Хуан-Су | 3 | 1 | 1 | 72 | 81 | 0.889 | 2 | 2 | 1.000 |
3 | Феррейра-Алвес | 2 | 0 | 2 | 85 | 99 | 0.859 | 1 | 4 | 0.250 |
Група E
М | Команда | Очки | Матчі | Сети | Мʼячі | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
В | П | В | П | В:П | В | П | В:П | |||
1 | Бжостек-Колосинська | 4 | 2 | 0 | 97 | 82 | 1.183 | 4 | 1 | 4.000 |
2 | Шнейдер-Мерсманн | 3 | 1 | 1 | 99 | 78 | 1.269 | 3 | 2 | 1.500 |
3 | Фен-Гуо | 2 | 0 | 2 | 48 | 84 | 0.571 | 0 | 4 | 0.000 |
Група F
М | Команда | Очки | Матчі | Сети | Мʼячі | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
В | П | В | П | В:П | В | П | В:П | |||
1 | Радарон-Удомчаві | 4 | 2 | 0 | 84 | 53 | 1.585 | 4 | 0 | MAX |
2 | Олівейра-Ресенде | 3 | 1 | 1 | 63 | 82 | 0.768 | 2 | 2 | 1.000 |
3 | Їрік-Плесюцчніг | 2 | 0 | 2 | 74 | 86 | 0.860 | 0 | 4 | 0.000 |
Група G
М | Команда | Очки | Матчі | Сети | Мʼячі | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
В | П | В | П | В:П | В | П | В:П | |||
1 | Каріко-Стокман | 6 | 3 | 0 | 145 | 93 | 1.559 | 1 | ||
2 | Попова-Прокопева | 5 | 2 | 1 | 141 | 103 | 1.369 | 5 | 2 | 2.500 |
3 | Предерсен-Солволл | 4 | 1 | 2 | 95 | 102 | 0.931 | 2 | 4 | 0.500 |
4 | Да Сільва-Сільва | 3 | 0 | 3 | 43 | 126 | 0.341 | 0 | 6 | 0.000 |
Група I
М | Команда | Очки | Матчі | Сети | Мʼячі | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
В | П | В | П | В:П | В | П | В:П | |||
1 | Ішида-Мізое | 4 | 2 | 0 | 100 | 74 | 1.351 | 4 | 1 | 4.000 |
2 | Гіттінен-Лахті | 3 | 1 | 1 | 99 | 70 | 1.414 | 3 | 2 | 1.500 |
3 | Гайтон-Оконнор Вілльямс | 2 | 0 | 2 | 29 | 84 | 0.345 | 0 | 4 | 0.000 |
Плей-оф
Матчі за медалі
Верхня половина
Перший раунд | Другий раунд | Третій раунд | Четвертий раунд | ||||||||||||||||||||||
Хомякова-Уколова | 21 | 21 | |||||||||||||||||||||||
Гайтон-Оконнор | 3 | 2 | Олівейра-Ресенде | 16 | 11 | ||||||||||||||||||||
Олівейра-Ресенде | 21 | 21 | Хомякова-Уколова | 21 | 21 | ||||||||||||||||||||
Гуан-Су | 21 | 21 | Гуан-Су | 18 | 12 | ||||||||||||||||||||
Бурак-Серих | 14 | 13 | Гуан-Су | 21 | 21 | ||||||||||||||||||||
Ішида-Мізое | 17 | 14 | |||||||||||||||||||||||
Хомякова-Уколова | 21 | 21 | |||||||||||||||||||||||
Бжостек-Колосинська | 14 | 13 | |||||||||||||||||||||||
Бжостек-Колосинська | 21 | 21 | |||||||||||||||||||||||
Себаллос-Ґонзаґа | 0 | 0 | Аделін-Лонго | 19 | 12 | ||||||||||||||||||||
Аделін-Лонго | 21 | 21 | Бжостек-Колосинська | 27 | 21 | ||||||||||||||||||||
Шнейдер-Мерсманн | 21 | 21 | Гумана Раред-Пайсчк | 25 | 15 | ||||||||||||||||||||
Меза-Орелл | 10 | 19 | Шнейдер-Мерсманн | 15 | 17 | ||||||||||||||||||||
Гумана Раред-Пайсчк | |||||||||||||||||||||||||
Нижня половина
Перший раунд | Другий раунд | Третій раунд | Четвертий раунд | ||||||||||||||||||||||
Квапілова-Рехакова | 16 | 21 | 13 | ||||||||||||||||||||||
Феррейра-Алвес | 16 | 20 | Попова-Прокопева | 21 | 17 | 15 | |||||||||||||||||||
Попова-Прокопева | 21 | 22 | Попова-Прокопева | 19 | 20 | 10 | |||||||||||||||||||
Кокрелл-Сайдер | 21 | 21 | Радарон-Удомчаві | 21 | 18 | 15 | |||||||||||||||||||
Фен-Ґуо | 12 | 19 | Кокрелл-Сайдер | 17 | 14 | ||||||||||||||||||||
Радарон-Удомчаві | 21 | 21 | |||||||||||||||||||||||
Радарон-Удомчаві | 10 | 18 | |||||||||||||||||||||||
Лабор'є-Субе | 21 | 21 | |||||||||||||||||||||||
Каріко-Стокман | 21 | 21 | |||||||||||||||||||||||
Їрік-Плесюцчніг | 12 | 21 | 16 | Їрік-Плесюцчніг | 18 | 18 | |||||||||||||||||||
Робінсон-Ледокс | 21 | 14 | 14 | Каріко-Стокман | 18 | 19 | |||||||||||||||||||
Гіттінен-Лахті | 13 | 21 | 15 | Лабор'є-Субе | 21 | 21 | |||||||||||||||||||
Предерсен-Солволл | 21 | 14 | 9 | Гіттінен-Лахті | 14 | 14 | |||||||||||||||||||
Лабор'є-Субе | 21 | 21 | |||||||||||||||||||||||
Втішні матчі
Матчі за 13-24 місця
Матчі за 17-24 місця | Матчі за 13-16 місця | |||||||||||
Гіттінен-Лахті | 21 | 21 | ||||||||||
Гайтон-Оконнор | 11 | 8 | ||||||||||
Гіттінен-Лахті | 21 | 22 | 7 | |||||||||
Їрік-Плесюцчніг | 18 | 24 | 15 | |||||||||
Бурак-Серих | 20 | 21 | 9 | |||||||||
Їрік-Плесюцчніг | 22 | 19 | 15 |
Матчі за 17-24 місця | Матчі за 13-16 місця | |||||||||||
Кокрелл-Сайдер | 21 | 21 | ||||||||||
Себаллос-Ґонзаґа | 15 | 11 | ||||||||||
Кокрелл-Сайдер | 21 | 20 | 9 | |||||||||
Квапілова-Рехакова | 14 | 22 | 15 | |||||||||
Меза-Орелл | 23 | 16 | 7 | |||||||||
Квапілова-Рехакова | 21 | 21 | 15 |
Матчі за 17-24 місця | Матчі за 13-16 місця | |||||||||||
Шнейдер-Мерсманн | 24 | 21 | ||||||||||
Феррейра-Алвес | 22 | 18 | ||||||||||
Шнейдер-Мерсманн | 21 | 21 | ||||||||||
Adeli-Longou | 12 | 15 | ||||||||||
Фен-Ґуо | 8 | 6 | ||||||||||
Аделін-Лонго | 21 | 21 |
Матчі за 17-24 місця | Матчі за 13-16 місця | |||||||||||
Ishid-Mizoe | 17 | 13 | ||||||||||
Робінсон-Ледокс | 21 | 21 | ||||||||||
Робінсон-Ледокс | 21 | 20 | 15 | |||||||||
Олівейра-Ресенде | 16 | 22 | 11 | |||||||||
Предерсен-Солволл | 15 | 16 | ||||||||||
Олівейра-Ресенде | 21 | 21 |
Матчі за 7-12 місця
Матчі за 9-12 місця | Матчі за 7-8 місця | |||||||||||
Їрік-Плесюцчніг | 15 | 7 | ||||||||||
Гумана Раред-Пайсчк | 21 | 21 | ||||||||||
Гумана Раред-Пайсчк | 21 | 21 | ||||||||||
Гуан-Су | 18 | 19 | ||||||||||
Квапілова-Рехакова | 21 | 14 | 9 | |||||||||
Гуан-Су | 18 | 21 | 15 |
Матчі за 9-12 місця | Матчі за 7-8 місця | |||||||||||
Шнейдер-Мерсманн | 16 | 19 | ||||||||||
Каріко-Стокман | 21 | 21 | ||||||||||
Каріко-Стокман | 14 | 19 | ||||||||||
Попова-Прокопева | 21 | 21 | ||||||||||
Робінсон-Ледокс | 19 | 10 | ||||||||||
Попова-Прокопева | 21 | 21 |
Матчі за 5-6 місця
Фінал | |||||
Радарон-Удомчаві | 20 | 21 | 8 | ||
Гумана Раред-Пайсчк | 22 | 19 | 15 |
Фінал | |||||
Бжостек-Колосинська | 21 | 22 | |||
Попова-Прокопева | 19 | 20 |
Фінали
Півфінали | Фінал | |||||||||||
Хомякова-Уколова | 21 | 21 | ||||||||||
Гумана Раред-Пайсчк | 18 | 19 | ||||||||||
Хомякова-Уколова | 21 | 21 | ||||||||||
Бжостек-Колосинська | 19 | 17 | ||||||||||
Лабор'є-Субе | 19 | 18 | ||||||||||
Бжостек-Колосинська | 21 | 21 | Матч за 3-є місце | |||||||||
Гумана Раред-Пайсчк | 11 | 14 | ||||||||||
Лабор'є-Субе | 21 | 21 |
Примітки
- ↑ [недоступне посилання з квітня 2019]
Посилання
- Звіт[недоступне посилання з квітня 2019]
- п
- о
- р
Змагання на Літній універсіаді 2013 (Казань)
Академічне веслування • Бадмінтон • Баскетбол (чоловіки · жінки) • Бокс • Боротьба • Боротьба на поясах (куреш) • Важка атлетика • Веслування на байдарках і каное • Водне поло (чоловіки · жінки) • Волейбол (чоловіки · жінки) • Гімнастика (спортивна · художня) • Дзюдо • Легка атлетика • Настільний теніс • Плавання • Пляжний волейбол (чоловіки · жінки) • Стрибки у воду • Регбі-7 (чоловіки · жінки) • Самбо • Синхронне плавання • Стрільба • Теніс • Фехтування • Футбол (чоловіки · жінки) • Хокей на траві (чоловіки · жінки) • Шахи